Satisfyer Air Pump Bunny 5 Connect App

SKU
4038537

Air Pump Bunny 5 Connect App on uskumatult mitmekülgne: lase end hellitada kahe võimsa mootori vibratsioonidega ja sensuaalselt täita varre täispuhutava otsaga. Juhi seda Satisfyer Connect äpiga, et saada eksklusiivseid kogemusi.

  • Ühildub Satisfyeri tasuta äpiga, mis on saadaval nii iOS-ile kui ka Androidile
  • Täispuhutav vars intensiivsemaks stimulatsiooniks
  • Kaks võimsat mootorit edastavad intensiivseid vibratsioonirütme kogu mänguasjas
69,90 €
Laos

Erilised hetked Air Pump Bunny 5 Connect äpiga

See mitmekülgne jänkuvibraator paneb ka sinu südame kiiremini põksuma. See hellitab sind sügavate vibratsioonidega kahel võimsal mootoril, mis on saadaval 12 erinevas režiimis. Vibraatori täispuhutav vars suureneb ühe nupuvajutusega järk-järgult kuni 15 mm võrra, täites sind vastavalt soovile ja pakkudes sensuaalset survet. Kombineeri need kaks funktsiooni iseseisvalt, et täita oma isiklikke soove. Mootorid annavad vibratsioone nii varrele kui ka kliitoristimulaatorile – seega valmista end ette kahekordseks mõnuks.

Eksklusiivsed kogemused praktilise disainiga

Varre ja kliitoristimulaatori ümarad otsad muudavad G-punkti stimuleerimise ja kliitoril täpse stimuleerimise eriti lihtsaks. Kinnitusrõngas annab sulle igal hetkel täieliku kontrolli. Vibraatori siidine kehasõbralik silikoon võimaldab sellel eriti õrnalt sisse libiseda ning seda on lihtne puhastada niiske lapi ja vähese mänguasjapuhastusvahendiga. Ühenda vibraator meie auhinnatud Satisfyer Connect äpiga: loo oma vibratsioonimustrid või lase end rütmilise muusika vibratsioonidel hellitada. Veelgi suurema seikluslikkuse saavutamiseks võid lasta kellelgi teisel mänguasja rakenduse abil juhtida.

SobibNaised
Laius65 mm
Kõrgus36 mm
Pikkus204 mm
VibratsioonigaJah
StimuleeribVagiina
Veekindel (IPX7)Jah
MaterjalABSi plastik, silikoon
Satisfyer Connect rakenduse ühilduvusJah
Lisainfo
BrändSatisfyer
VärvRoheline
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Satisfyer Air Pump Bunny 5 Connect App
Rohkem Satisfyer toodet