Satisfyer Endless Fun, vibraator paaridele

SKU
SFendlFun

Kas sa ei tahaks jõuda vikerkaare otsa, et leida oma õnn?

Sa ei pea seda tegema, sest õnn on Hotlipsi esindus- ja veebipoes! Mitmekülgne Endless Fun pakub sulle voodilinade vahel puhast rõõmu oma enam kui 29. uhke kasutusvõimalusega! Lisaks mitmekesisusele suudab see põnev armulelu üllatada ka oma sisemiste väärtustega: Endless Fun vibreerivas korpuses on – uskuge või mitte – peidus kolm võimsat mootorit. Need asuvad mahuka sisestatava varre alumises otsas ja lelu liikuvates harudes. Seejuures saab mõlema otsa kümmet vibratsiooniprogrammi eraldi juhtida – endasse haarava 100 vibratsioonikombinatsiooni kasutamiseks, mis tagab kõikide soovide täitumise! Lisaks hellitab meditsiinilisest silikoonist pehme pind nahka imepehme puudutusega.

Endless Fun liikuvat pead saab 180 kraadi võrra pöörata – see võimaldab kaasata mitmekülgse kasutusega armulelu kõikidesse mängudesse ja asenditesse! Soolomängu ajal stimuleerib õnnetooja oskuslikult kliitorit, nibusid või häbememokkasid, samuti edastab kihelemapanevaid võnkeid peenisele või sugutilukile. Ühise armuakti ajal võib ta oma armastatut emma-kumma otsaga lisaks vaginaalselt või anaalselt hellitada. Loomulikult saadab see lelu ka homoseksuaalsed paarid seitsmendasse taevasse, viies ühe oma liikuvatest harudest sisse ja tungides samal ajal mahuka varrega armastatusse. Ka anaalseksi ajal võib Endless Fun olla lihtsalt peenise ümber – ja jõuavadki mõlemad rõõmuküllasesse naudingusse!  

Üksikutele ja kõikidele paaridele
29+ kasutusvõimalust
100 vibratsioonikombinatsiooni
180 kraadi pööratav pea
Veekindel (IPX7) 3 mootorit

Ka vanninäkid ja meremehed ei pea jahedas niiskuses naudingust loobuma. Endless Fun on veekindla viimistlusega ja saadab Teid seetõttu meelsasti vahutavates seiklustes vannis või duši all.


Materjal:

Multifunktsionaalne vibraator on valmistatud siidiselt siledast meditsiinilisest silikoonist. Liikuvad harud sobivad ergonoomiliselt sinu kehakontuuridega ja mahukat vart on lihtne sisestada. Käesooja vee ja vähese seebi abil saab lelu hõlpsalt puhastada. Desinfitseeriva lelupuhastusvahendiga tagad Sa lõpus tervikliku ja põhjaliku hügieeni. Kasuta selleks ideaalselt sobivat Satisfyeri desinfektsioonispreid.

Pikkus:210 - 235 mm
Kaal:54 - 72, 156 g
Materjal:ABSi plastik, silikoon
Värvus:sinine
Veekindel:jah
Patarei:aku

49,90 €
Laos

Materjal:    ABSi plastik, Silikoon
Stimuleerib järgmiseid kehaosi:    Kliitor, Peenis, Vagiina, Анално
Laius:    71,7 mm
Pikkus:    208,8 mm
Sobib:    Meestele, Naistele, Paaridele
Vibratsiooniga:    Jah
Kaal:    157 g
Patarei:    aku
Veekindel (IPX7):    Jah
Kõrgus:    94, 5 mm

Lisainfo
BrändSatisfyer
Kaal0.157000
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Satisfyer Endless Fun, vibraator paaridele
Rohkem Satisfyer toodet