Naiste Libiidot suurendavad kummikommid - 2tk

SKU
4550-25-BX

Kogege intensiivset kirge naissoost sensuaalsete kummikommide armastushammustustega

Avastage Female Sensual Gummies Love Bites'i jõud, mis on loodud teie romantiliste kogemuste kiireks ja tõhusaks suurendamiseks.

Siin on põhjus, miks teile need kummikommid meeldivad:

  1. Kiiresti toimiv valem: võtke kaks kummikommi ja tunnetage mõju vaid 20 minutiga. Need kummikommid on loodud kire kiireks sütitamiseks, võimaldades teil intiimseid hetki varem nautida.
  2. Looduslikud koostisosad: nautige täielikult looduslike koostisosade, nagu Maca juurepulber, kitserohupulber, kofeiin, guaraana ja palju muud, eeliseid. Need koostisosad toimivad sünergiliselt, suurendades erutust ja suurendades loomulikult naudingut.
  3. Puuduvad kõrvalmõjud: kogege kõrgendatud kirge, ilma peavalude, kõrvalmõjude või ebameeldivate järelmõjude pärast muretsemata. Naiste sensuaalsed kummikommid on loodud teie mugavust ja naudingut silmas pidades.
  4. Retsepti pole vaja: nautige nende võimsate kummikommide eeliseid ilma retseptita. Need on mugavad ja diskreetsed, sobivad ideaalselt alati, kui tuju tuleb.
  5. Tugev sensuaalne kirg: tundke end enesekindlalt ja jõulisena Love Bites Gummiesiga, mis on loodud pakkuma tugevat, kuid sensuaalset kirge täpselt siis, kui seda soovite.

Nautige Female Sensual Gummies Love Bites'i naudingut suurendavaid mõjusid ning suurendage oma intiimseid kogemusi kerguse ja enesekindlalt.

Soodushind 11,61 € Tavahind 12,90 €
Laos
Lisainfo
BrändDoc Johnson
Kaal0.000000
Pakendi suurus2 tk
SobivusNaistele
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Naiste Libiidot suurendavad kummikommid - 2tk
Rohkem Doc Johnson toodet