Passion mustritega catsuit

SKU
BS052

Võrgutage oma kaaslast Passion naiste kehasukkaga

Avastage Passion Woman Bodystockingi võlu – uskumatult seksikas avatud kaelusega võrkkostüüm. Need prestiižse pesubrändi Passion disainitud bodyd õhkuvad rafineeritust ja sensuaalsust.

Siin on põhjus, miks see teile meeldib:

  1. Peen disain: see body on hoolikalt valmistatud, pöörates tähelepanu detailidele, mille tulemuseks on vapustav ja provokatiivne välimus, mis võlub ja erutab.
  2. Kvaliteetsed materjalid: 80% polüamiidist ja 20% elastaanist valmistatud kangas on pehme, veniv ja mugav, kallistades teie kumerusi kõigis õigetes kohtades.
  3. Üks suurus sobib kõigile: üks suurus (S/L) on loodud sobima erinevatele kehatüüpidele ja tagab täiusliku sobivuse, mis muudab teie figuuri tasaseks.
  4. Euroopa kvaliteet: Passion pesu toodetakse Euroopa Liidus range kvaliteedikontrolli all, et tagada erakordne meisterlikkus ja vastupidavus.
  5. Võimestamine ja innovatsioon. Toetage oma enesekindlust ja uuendusmeelsust pesuga, mis on mõeldud tänapäevasele dünaamilisele naisele, mis tähistab sensuaalsust ja eneseväljendust.

Lisage soojust ja väljendage oma kirge jumaliku Passion Woman kehasukkaga. Kas intiimseks hetkeks või julgeks väljaütlemiseks – see pesu jätab kindlasti püsiva mulje.

Eelised:

  • Provokatiivne disain: Bodyil on vapustav avatud jalgevahe võrk, mis sobib suurepäraselt võrgutavateks hetkedeks.
  • Mugav istuvus: Kõrgekvaliteedilistest materjalidest valmistatud sukad on pehmed, venivad ja mugavad, suurendades teie loomulikke kumerusi.
  • Universaalsed suurused: loodud sobima enamiku kehatüüpidega (S/L), pakkudes mugavat ja mugavat istuvust paljudele inimestele.

Väljendage oma sensuaalsust ja enesekindlust kaasaegsetele, dünaamilistele naistele mõeldud pesuga, mis ühendab endas uuenduslikkuse ja eneseväljenduse.

15,90 €
Laos
Lisainfo
BrändPassion
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Passion mustritega catsuit
Rohkem Passion toodet