Dorcel Luxure - My Wife's Cravings

SKU
86141

Avastage "Luxure - My Wife's Cravings": avastage jagatud naudingud ja kirglikud kohtumised!

Sukelduge maailma, kus naudingul pole piire ja mida jagavad armastavad partnerid, kes otsivad koos uusi kogemusi. See Marc Dorceli ahvatlev väljaanne tutvustab paaride erootilisi rännakuid, mis on ihast ja uurimustest täis.

Põhijooned:

  • Kirglikud paarid: liituge Liz Jordani, Lilly Belli, Clara Mia, Zaawaadi ja Lauren Walkeriga, kui nad uurivad jagatud fantaasiaid ja intiimseid sidemeid.
  • Intrigeerivad stsenaariumid: olge tunnistajaks paaride põnevusele, kes kutsuvad teisi oma kirglikele kohtumistele, uurides ihade uusi mõõtmeid.
  • Režissööri nägemus: Režissöör Hervé Bodilise iga stseen on loodud köitma ja erutama, demonstreerides jagatud naudingu kunsti.
  • Mitmekeelne juurdepääs: nautige filmi mitmes keeles (inglise, prantsuse, saksa, itaalia, poola, hispaania) koos valikuliste subtiitritega (hollandi, kreeka, portugali keel), mis on saadaval ülemaailmselt.
  • Ülemaailmne esitus: kogege 99 minutit põnevat sisu, mis on saadaval kogu maailmas.

Alates spontaansetest kohtingutest kuni hoolikalt korraldatud koosviibimisteni – Luxure – My Wife's Cravings kutsub teid uurima iha ja ühenduse piire. Olenemata sellest, kas otsite inspiratsiooni või lihtsalt täiskasvanutele mõeldud meelelahutust, tõotab see väljaanne sütitada teie kujutlusvõimet ja kirge.

16,90 €
Laos
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Dorcel Luxure - My Wife's Cravings