FairyGasm PleasureBerry - vibraator paaridele

SKU
F0001

FairyGasm PleasureBerry paaride vibraator

FairyGasm PleasureBerry Couples Vibraator on loodud teie intiimellu maagiliste hetkede toomiseks, olenemata sellest, kas naudite seda üksi või koos partneriga. See mitmekülgne vibraator pakub oma võimsate funktsioonide ja uuendusliku disainiga lummavat kogemust.

Süütage intiimseid hetki üheskoos
Sensual Dynamics™ tehnoloogial põhineva 10 dünaamilise vibratsioonirežiimiga PleasureBerry pakub põnevat valikut aistinguid, mida saab nautida üksi või koos kontrollitava partneriga.

Vaikne ja diskreetne nauding
Whispering Bliss™ tehnoloogiaga vibraator töötab vaikses režiimis, tagades diskreetse ja privaatse naudingu, täiustades teie intiimseid kogemusi ilma segajateta.

Mitmekülgne ja kasutajasõbralik disain
Ergonoomiliselt mugavaks kasutamiseks loodud PleasureBerry istub ideaalselt teie käes ja vastu keha, muutes selle erinevate seadete vahel hõlpsaks navigeerimise.

Paaride rõõm
PleasureBerry, mis sobib ideaalselt paaridele, kes soovivad oma intiimseid hetki uurida ja täiustada, saab juhtida kumbki partner, lisades teie suhtele üllatuse ja põnevuse.

Kaasaskantav meelelahutuseks liikvel olles
Selle kompaktne ja praktiline disain muudab selle kaasaskandmise lihtsaks, võimaldades teil oma naudingu endaga kaasa võtta kõikjal, kus te spontaanselt lõbutsete.

Kasu

  • Täiustatud aistingud: 10 võimsat vibratsioonirežiimi, mis töötavad Sensual Dynamics™ tehnoloogial, mis pakuvad laia valikut meeldivaid kogemusi.
  • Diskreetne töö: Whispering Bliss™ tehnoloogia tagab vaikse ja privaatse kasutamise.
  • Paaride mäng: mõeldud kasutamiseks üksi või koos partneriga, lisades teie intiimsetele hetkedele põnevust ja vaheldust.
  • Ergonoomiline disain: mugav ja lihtne kasutada, istub loomulikult käes ja vastu keha.
  • Kaasaskantav rõõm: kompaktne disain võimaldab hõlpsalt transportida ja kasutada igal ajal ja igal pool.

Kogege vibraatori FairyGasm PleasureBerry Couples lummust ja laske oma intiimsetel hetkedel maagiliselt ja naudingult vibreerida, olgu üksi või koos partneriga.

89,90 €
Laos

Raamatu pakend sisaldab:
* seksikas mänguasi
* akuga kaugjuhtimispult
* ainulaadne muinasjutt (juhised)
* magnetiline USB kaabel laadimiseks
* satiinist säilituskott
* puhastuslapp.

Materjal: Silikoon
Helitugevus – Whisp<3ring Bliss™ tehnoloogia – ≤50
Veekindlusklass - IPX7

Lisainfo
BrändMuu brand
Kaal0.000000
Write Your Own Review
Arvustatav toode:FairyGasm PleasureBerry - vibraator paaridele
Rohkem Muu brand toodet