Lover's Thong with Pleasure Beads- Vibreerivad aluspüksid, mustad

SKU
12783BLACK_

Täiustage oma intiimseid hetki naudinguhelmestega väljavalitu stringiga

Kogege kõrgendatud naudingut ja põnevust meie armukeste stringiga, mis on loodud teie meeli ahvatlema ja ergutama nagu kunagi varem. 

Siin on põhjus, miks meie stringid on teie intiimse kollektsiooni jaoks kohustuslikud:

 • Stimuleeriv disain: meie stringil on naudinguhelmed, mis on strateegiliselt paigutatud suguelundite piirkonda, pakkudes intensiivset stimulatsiooni iga liigutusega. Kaasasolev laetav vibreeriv kuul lisab täiendava tundekihi, tagades maksimaalse naudingu soolomängu või partneriga intiimsete hetkede ajal.
 • Mitmekülgne kasutamine: olenemata sellest, kas kannate stringe eelmängu, seksi või lihtsalt üksi nautimiseks, tagavad reguleeritavad rihmad mugava ja turvalise istuvuse kõikidele kehatüüpidele. Uurige erinevaid asendeid ja liigutusi, et avastada uusi erutuse ja rahulolu tasemeid.
 • Mugav laadimine: laetav vibreeriv kuul laadib kiiresti USB kaudu, võimaldades teil toidet peaaegu kõikjal. Kiireks ja lihtsaks laadimiseks ühendage lihtsalt kaasas olev juhe arvuti või USB-adapteri ühilduvasse porti. Täislaadimisega, mis kestab kuni 2 tundi, on teil piisavalt aega katkematute naudingute nautimiseks.
 • Lihtne hooldus: stringide puhastamine ja hoidmine on imelihtne. Peske seda lihtsalt sooja vee ja seebiga või kasutage põhjalikuks hügieeniks spetsiaalset puhastusvahendit. Veenduge, et stimulaator oleks enne ladustamist täielikult kuivanud, et säilitada selle kvaliteeti ja pikaealisust.

Tehnilised andmed:

 • Vööümbermõõt: kuni 132 cm
 • Vibrokuuli pikkus: 6,25 cm
 • Vibratsioonirežiimide arv: 3 vibratsioonikiirust

Kogege ülimat naudingut ja rahulolu meie naudinguhelmestega väljavalitu stringiga. Ükskõik, kas avastate üksi või jagate partneriga intiimseid hetki, see mitmekülgne rihm sütitab kindlasti kirgi ja iha nagu ei kunagi varem.

Ideid kasutamiseks:

 1. Soolo sensatsioonid: lubage endale üks öine soolonauding, kandes Armukese stringe ja nautides enesestimulatsiooni. Katsetage erinevate vibratsioonikiiruste ja liigutustega, et avastada, mis pakub teile kõige rohkem naudingut.
 2. Partnermäng: üllatage oma partnerit eelmängu või seksi ajal armukese stringiga, et saada põnevust. Laske neil vibratsiooni juhtida või uurige koos, et suurendada intiimsust ja naudingut.
 3. Sensoorne uurimine: kandke stringe igapäevaste tegevuste ajal või kohtingul olles, et tunda end diskreetselt. Naudinguhelmed ja vibreeriv kuul pakuvad pidevat stimulatsiooni, hoides teid erutatuna ja põnevil kogu päeva või õhtu jooksul.
 4. Rollimäng: lisage Armukese stringid rollimängustsenaariumidesse, et lisada põnevust ja ootusärevust. Olenemata sellest, kas mängite domineerivat või alistuvat rolli, suurendab intensiivne stimulatsioon mõlema partneri kogemust.
 5. Reisikaaslane: võtke armuke stringid reisile kaasa, et nautida liikvel olles naudingut ja põnevust. Selle diskreetne disain ja mugav laadimine muudavad selle ideaalseks aksessuaariks romantiliste puhkuste või üksi seikluste vürtsitamiseks.

Süüdake kirg ja iha naudinguhelmestega armastaja stringiga. Ergutava disaini ja mitmekülgse kasutusega on see ideaalne täiendus teie intiimsele kollektsioonile.

29,90 €
Laos
Lisainfo
BrändCalExotics
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Lover's Thong with Pleasure Beads- Vibreerivad aluspüksid, mustad
Rohkem CalExotics toodet