Armas Au Pair

SKU
84682

LANA UUS ELU Nagu paljud temavanused noored naised, leidis Lana Roy töö au pairina, et maksta oma õppemaksu. Ainus konks on see, et ta peab regulaarselt vastuvõtvat perekonda vahetama. Täna läheb Lana elama Shalina Devine'i ja Kristof Cale'i juurde, paari, kes on oma töötajate eest hästi hoolitsenud. Vaatamata oma välimusele täiusliku paarina on Shalinal ja Kristofil kummalgi oma väikesed saladused ja väga vabastatud seksuaalsus. Paari koju jõudes võtab Lana avasüli vastu perenaine poolt, kes teeb talle majas ringkäigu. Vahepeal veedab Kristof oma abilisega mõnusalt aega. Linda Leclairil on kõik oma töö täiuslikuks tegemiseks vajalikud oskused, kuid ta on oma ülemusele tõestanud, et tema naudinguteadmistest saavad kasu ka tema. Miks raisata aega igavatele koosolekutele, kui selle kauni blondiiniga üks-ühele saab asjad sama kiiresti tehtud? Linda on ekspert paljudes valdkondades, kuid fellatio ja sodoomia kuuluvad tema kõige arenenumate oskuste hulka.

VÄGA VABA MORAALIGA PAAR ŠALINA JA KRISTOF Shalina ja Kristof pole lollid. Kumbki teab, et teisele meeldib teiste partneritega mõnusalt aega veeta. Püüdes oma suhet päästa, lubavad nad endale aeg-ajalt kohtinguõhtu, eriti kuna nende ellu tuli Lana. Ühel õhtul, kui paar on väljas, kutsub Lana oma poiss-sõbra Joshi endaga kaasa. Kui kavatsete elada luksuslikus majas, võite sellest ka maksimumi võtta. Noore naise tiheda graafiku tõttu ei jää kahel armukesel enam aega üksteisega kohtumiseks ja teineteise ärakasutamiseks. Kõigil neil üksteisest eemal veedetud õhtutel on vähemalt üks positiivne külg: nende libiido on teineteist nähes haripunktis. Pärast väga igavat õhtusööki otsustab Shalina enne koju minekut aja maha võtta, üksi, ilma abikaasata. Selle asemel, et otse koju minna, läheb ta Davidi, kauaaegse sõbra juurde, kellega talle meeldib mõnusalt aega veeta, kui abikaasa on teda häirinud. Täna õhtul on ilusal blondiinil vedanud, sest David veetis õhtu oma parima sõbra Tottiga. Kui Shalina Davidi maha imeb, ühineb nendega Totti, et õhtu stiilselt lõpetada. Shalina pidi enne oma kiire elu juurde naasmist lõõgastuma. Mõlemad mehed teavad täpselt, mis nende partnerid taevasse viib. Kõigist lihanaudingutest osav kena blond eelistab eriti anaalseksi ja kahekordset läbitungimist. Seda teades kavatsevad kaks meest tema seltskonnas veedetud aega nautida.

LANA ROY, VÄGA ERILISTE OSKUSTEGA AU PAIR Järgmisel päeval, kui nad koos hommikusööki söövad, saab Lana aru, et miski häirib tema ülemust. Nii et kui Kristophe kontorisse lahkub, läheb Lana Shalina tuppa, et teda lohutada. Piisab mõnest paitusest ja suudlusest, mida üha enam toetatakse, et kaks naist läheneksid palju isiklikumalt ja füüsilisemalt. Alguses pisut kõhklevalt ahvatleb Shalina kiiresti. Isegi kui mõlemad naised tõmbavad tavaliselt rohkem meeste poole, ei keeldu nad kunagi, kui avaneb võimalus tunda rõõmu teise käte vahel. Pinges keha ja ihast läbi imbunud seksiga Shalina unustas mured kiiresti uue sõbra väledate keelelöökide all. Ja kui see kogemus võimaldas tal lõpuks oma paari päästa? Mõni tund hiljem, kui ta kontorist naaseb, avastab Kristophe mõnuga, et tema naine ootab teda nende toas, riietatud lihtsalt pesukomplekti, mis ei varja midagi tema kavatsustest. Pärast nende abiellumist ei olnud naine talle nii põnevat vastuvõttu korraldanud kaua aega. Kuigi ta arvas, et veedab kuuma õhtu üksi oma naise seltsis, valmistas see talle üllatuse, mida ta ei ole valmis unustama. Lana, ise väga vähe riietatud, ühineb nendega ja hakkab oma naist suudlema. Pärast mõningaid silitusi kui eeltööd, tulevad kaks naist lõpuks tema eest hoolitsema. Sama asjatundja kui teine, pakuvad nad talle kolmikut, mis ei jää kindlasti viimaseks. Mis oleks, kui paar oleks leidnud ideaalse töötaja ja pakkunud talle täiskohaga tööd?

Kestus 1h 50min

14,90 €
Laos
Lisainfo
BrändMarc Dorcel
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Armas Au Pair
Rohkem Marc Dorcel toodet