Adonis Peenisepikendus, hall

SKU
SE-1625-35-2

Pakkuge Adonise peenisepikendusega sensuaalset naudingut.

Kogupikkus: 16 cm

Läbimõõt: 3,75 cm

Värv: hall


Läbipaistev erektsiooni tugevdaja on loodud ekstaasi maksimeerimiseks, ülisuuruste mõõtmete ja vastastikuse stimulatsiooni rahuldamiseks. Libistage võimendil ja lisage koheselt 2 cm / 5 cm pikkust, et pakkuda unustamatut naudingut ja tekitada magamistoas rohkem põnevust.
Lihtsalt kasutatav võimendaja on ideaalne esmakordselt ja kogenud kasutajatele ning sobib suurepäraselt spontaanse võrgutamise jaoks, mis kestab ja kestab edasi. Adonis Extension pakub ühesuurust sobivust, mida saab hõlpsasti teie soovitud suurusele kärpida. Sujuva otsaga pikendus on valmistatud ülipehmest, lõhnastamata ftalaadivabast TPR-ist ja sellel on sensuaalsed rõõmuharja keerised ning tekstuuriga nuudid ja õrritused, et eriline erootiline kogemus oleks. Kõrgendatud tunde nautimiseks kasutage alati veepõhist määret. Diskreetne Adonis Extension on mugav kanda ja tagab kivikõva tipptulemuse jaoks kindla erektsioonitoe. Kasutage ülipehmet võimendajat, uurides oma kõige metsikumaid erootilisi fantaasiaid ja punaseid soove ning pikendage oma naudingut.
Enne ja pärast kasutamist pidage meeles, et puhastage tekstuuriga varrukas mänguasjapuhastusvahendi või sooja seebi ja veega.

Soodushind 14,90 € Tavahind 23,90 €
Laos
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Adonis Peenisepikendus, hall
More from CalExotics