Ostukorv - Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6616988 (E-L 10-20)

Andropenis Gold, Peenisepikendajad, Peenise suurendamine

Andropenis Gold

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laost otsas

SKU: 0524468 0000

199,00 €
AndroPenis on Hispaania ettevõtte "AndroMedical" poolt patenteeritud mehhaaniline seadeldis meeste suguti suurendamiseks.

AndroPenis aparaadile on väljastatud CE meditsiiniseadeldise vastavussertifikaat, mis vastab 1.klassifikatsioonitüübile - mehhaaniline meditsiiniseadeldis individuaalseks kasutamiseks ning sellele on omistatud BSI kvaliteedisertifikaat - UNE-EN-ISO 9001:2000.

AndroPenis on parim aparaat suguti suurendamiseks. Selle kasutamine on väga lihtne ja mugav ning ei tekita Sulle mingeid ebamugavusi.

Teiste samalaadsete seadeldistega võrreldes on AndroPenis tunduvalt praktilisem ja mugavam:
-praktiline - Sul pole vaja oma suguti suurendamiseks spetsiaalset aega varuda! Tänu AndroPenis aparaadi konstruktsioonile ning kompaktsetele mõõtmetele ei näe keegi, kui Sa seda oma riiete all kannad. Andro-Penis aparaati võib kanda tööl, kodus, külla minnes ning isegi kalale minnes!
-kergesti pealepandav ja äravõetav Ainult üks hetk ning AndroPenis aparaat on äravõetud ning taskusse peidetud.
-suguti pikenemise tulemused jäävad püsivateks ning suguti säilitab oma pikkuse nii lõdvastunud, kui ka jäigastunud olekus olles.
-AndroPenis aparaati kasutades pikeneb Sinu suguti 2-4 cm võrra!
-AndroPenis aparaadi abil võid Sa oma suguti kõverust vähemalt 70% võrra otsemaks muuta
-AndroPenis on tõhus ~97%,juhtudel, see tähendab seda, et 100 AndroPenis aparaati kasutanud mehest on 97 mehel suguti omandanud saavutanud soovitud suuruse.

Detailid

Töömehhanism
Suguti mõõtude suurenemine tagatakse suguti sidekudede ja nahakudede väljavenitamise teel.
Kudede väljavenituspõhimõtete kasutatakse laialdaselt plastilises kirurgias. Selle abil on võimalik saavutada koepinna suurenemist, mis on vajalik kahjustatud nahapiirkondade katmiseks. Sama põhimõtet kasutatakse ka luude pikendamiseks või luukehade ja sõrmeluude pikendamisel.
Manuaalsed suguti suurendamise võtted tuginevad venitamispõhimõttele, erinevus seisneb seejuures selles, et mehhaanilise seadeldise kasutamisel toimub väljavenitamine pikema aja jooksul, kuid ühtlasemalt. Masaaži käigus saavutatakse lühiajaline, kuid dünaamilisem sidekudede väljavenitamine, mis annab esialgu kiiremaid tulemusi. Kudede vastupanu suurenemisega on massaaži abil juba üha raskem saavutada sidekudede pikaajalist ning arvestatavat väljavenitamist, nagu seda võimaldab AndroPenis aparaadi kasutamine.
Sidekudede ja nahakudede regulaarne väljavenitamine soodustab uute kudede-ja rakkude moodustamist, mille tulemusena suguti sidekoed pikenevad, kasvab nahakoe mass ning suguti muutub pikemaks. Väljavenimise tõttu suureneb samuti korgaskehade mahtuvus ning erektsiooni korral on need võimelised vastu võtma suuremat vere mahtu ja selle tulemusena läheb suguti erektsiooni korral veelgi suuremaks.
AndroPenis aparaadi kasutamisega saavutatud nahakudede ja sidekudede pikenemisega suureneb suguti nii erekteeritud (jäigastunud) olekus, kui ka rahulolekus (lõdvestunud olekus).
Tänu koemassi suurenemisele on suguti ka lõdvestunud olekus suurem ning reageerib vähem erisugustele ärritustele, mis põhjustasid varem selle kokkutõmbumist. Pärast treeninguid, basseinis käimist või jahedas ruumis viibimist säilitab suguti oma esialgse suuruse ning Te tajute sellega kaasnevaid postiivseid muudatusi!
Suguti regulaarne väljavenitamine võib kaasa tuua sagedama igapäevase erektsiooni, kuid ei halvenda selle kvaliteeti

Kasutusjuhend
AndroPenis aparaat koosneb plastmassvõrust-alusest , mille külge on kinnitatudd kaks metallvarrasti , mis on paigutatud spetsiaalsesse plastmassotsikutesse. Plastmassotsikusse on paigutatud silikoontoruke, mille abil AndroPenis aparaat fikseeritakse sugutipea juures.

AndroPenis aparaadi kasutamisel tuleb kõige pealt mõõta oma suguti mõõdud erekteeritud olekus või esialgne pikkus ning ümbermõõt.
Suguti pikkust erekteeritud olekus on vaja teada sellepärast, et oma sugutile õigesti valida AndroPenis aparaadi varraste pikkust. AndroPenis aparaadi kasutamisel peab varraste pikkus olema 4 cm võrra lühem, kui suguti pikkus erekteeritud kujul.
Näiteks, kui suguti pikkuseks on erekteeritud olekus 17 cm, siis AndroPenis aparaadi kasutamisega alustamisel peavad vardad olema 13 cm pikkused.
17cm - 4 cm = 13 cm - varraste esialgne pikkus
Kui AndroPenis aparaati kasutatakse kõveruse korrigeerimiseks (kõrvaldamiseks), siis peab AndroPenis varraste algpikkus olema 5 cm võrra lühem, kui suguti esialgne pikkus erekteeritud olekus.
Näiteks, 17 cm - 5 cm = 12 cm - varraste vajalik algpikkus
Pärast varraste seadistamist on AndroPenis aparaat kasutusvalmis ning Te võite hakata seda kandma. AndroPenis aparaadi pealepanemist ja äravõtmist on täpselt kirjeldatud aparaadiga kaasasolevas kasutusõpetuses!
AndroPenis aparaadi kandmisel on esimesed 14 päeva (2 nädalat) kohanemisperioodiks, mille jooksul tuleb tasapisi harjuda aparaadi kaasaskandmisega.
Teistsuguste suguti mõõtmete suurendajatega võrreldes on AndroPenis aparaadi puhul tagatud parem sidekudede pingustuse kontrollmehhanism.
Pärast kindlaksmääratud kandmisperioodi - keskmiselt nädala pärast- pikendatakse AndroPenis vardaid 0,5 cm võrra, teostades ühe suuremat suguti sidekudede pingestamist, tagades niiviisi suguti pikenemise.
Täpsemat informatsiooni AndroPenis aparaadi kandmise kohta saate AndroPenis aparaadi soetamisel kaasaantavast kasutusõpetusest.

Vastunäidustus
Millistel juhtudel ei tohi AndroPenis seadeldist kasutada:
- Suguti põletikuliste haiguste korral - akuutsete seksuaalsel teel edasikanduvate haiguste (STD) korral ning muude sugutil esinevate põletike korral;
- Suguti nahapõletike ning muude nahahaiguste korral - sel juhul tuleb konsulteerida spetsialistiga;
- Suguti kasvajate korral - enne seadeldise kasutamist tuleb konsulteerida spetsialistiga;
- Neuroloogilise loomuga haiguste korral - meningiit, erineva tekkega neuropaatia korral;
- Neerude puudulikkuse korral;
- Dekompenseeritud suhkruhaiguse korral.
Tahad kohe?
Tule ja osta Maardu Hot Lipsist.