Ass-gasm Extreme vibratsioonikomplekt

SKU
05937530000

Suurendage oma naudingut PDX Extreme Ass-Gasm Extreme vibratsioonikomplektiga

Alustage enneolematule naudingute teekonnale PDX Extreme Ass-Gasm Extreme'iga.
Vibratsioonikomplekt on terviklik komplekt, mis on loodud teie sügavaimate soovide ja fantaasiate elluviimiseks.
See uuenduslik komplekt sobib suurepäraselt neile, kes soovivad avastada uusi ecstasy kõrgusi. ainulaadne stimulatsiooni kombinatsioon unustamatuks kogemuseks.

Miks PDX Extreme Butt Gas Kit?

  • Võimas suletud stimulatsioon: komplekti keskmes on PDX Elite Air-Tight Pussy. Strokeril on ribiline pind, mis tagab kindla haarde ja loob selle intensiivse imemise stimuleerib iga liigutust. Ülipehme, realistlik Fanta Flesh varrukas, vooderdatud ja meeldivate tekstuuride masseerimine tõotab ümbritseda teid puhta õndsusega.
  • Kohandatav lõbu: hõlpsasti eemaldatavate imemiskontrolli kleebistega saate seda teha reguleerige käsitsi stimulatsiooni taset vastavalt oma eelistustele, tagades, et iga kogemus on kohandatud teie soovile.
  • Topeltstimulatsioon: luksuslik silikoonist vibreeriv kukerõngas tagumise gaasiga samaaegselt mõjutab eesnääret ja suurendab erektsiooni. Ainulaadne disain ühendab rõnga ja pistiku, tekitades mõlemas otsas pinget ja aktiivset stimulatsiooni, plahvatusliku kogemuse tagamine.
81,90 €
Laos

Andke oma fantaasiatele vabad käed

  • Individuaalne uurimine: see komplekt on teie kaaslane eneseleidmisel, pakkudes erinevaid aistinguid igale maitsele. Olgu see sügav, rahuldust pakkuv kiisu silitamine või peenise intensiivne sihipärane stimulatsioon, teie sooloseansid ei ole kunagi endised.
  • Ühine rõõm: paaridele, kes soovivad avastada uusi intiimseid territooriume, Extreme Vibrating Kit lisab teie koosolekutele põnevat dünaamikat. Selle mitmekesine valik tekstuurid ja aistingud avavad avastamisvõimaluste maailma, tugevdades teie sidet ja lähendades teid üksteisele.

Kogege võrratut sensatsiooni

PDX Extreme Ass-Gasm Extreme Vibration Kit on midagi enamat kui lihtsalt naudingute komplekt. tooted; see on värav kujuteldamatutele kogemustele, mis on loodud piire nihutama rõõm ja rahulolu. Ükskõik, kas süvendate oma sooloreisi või avastate uusi Mõõtes intiimsust oma partneriga, tõotab see komplekt pakkuda intensiivset ja meeldejäävat kogemus, mis jätab teid enama järele nälga. Astuge maailma, kus on teie nauding piiramatu ja iga hetk on ekstaasi võimalus.

Lisainfo
BrändPipedream
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Ass-gasm Extreme vibratsioonikomplekt
Rohkem Pipedream toodet