Legendaarne stimulaator- Satisfyer 1

Legendaarne stimulaator- Satisfyer 1
Tänu oma täiesti uuele välja töötatud tehnoloogiale on Satisfyer 1 teerajaja naiste seksuaalse meelelaadi revolutsioonilises muutmises. Tänu intensiivsetele rõhulainetele ja kihisevale pulsatsioonile pakub Satisfyer 1 puutevaba stimulatsiooni ning võimaldab mitmekordseid ja äärmiselt intensiivseid orgasme minutite jooksul. See uhiuus must-have toode on veekindel, nii et seda saab hõlpsasti kasutada duši all või mullivannis, pakkudes veelgi suuremat naudingut. Erinevalt võrreldavatest toodetest ei veena Satisfyer 1 mitte ainult oma veekindla disaini, vaid ka oma vaikusega. Toote sisemusse ei pääse vett, määrdeainet ega muid vedelikke, mis teeb selle kasutamise 100-protsendiliselt hügieeniliseks ja ohutuks. Silikoonist pead saab igal ajal hõlpsasti eemaldada, puhastada ja asendada. Satisfyer 1 pakub 11 programmi. Oma erakordse kuju ja luksusliku disaini tõttu tundub Satisfyer 1 olevat moodne elustiilitoode, mis võlub iga naist.
 
 
Stimulatsioon tekitatakse pulseeriva vibratsiooni abil, mis mõjub otse kliitorile. Lihtsalt paigalda kliitorile ja mänguasi hoolitseb ülejäänu eest ise.
 
Nagu eelnevalt mainitud on Satisfyeril 11 stimulatsiooniprogrammi, mis teeb sellest seksmänguasjast tõelise orgasmimasinaga, mis pakub teile uusi aistinguid igapäevaseks masturbeerimiseks. Antiallergilisest silikoonist imemisotsik on disainitud nii, et see sobiks ideaalselt kliitorile, koondades hõõrdumisvaba tegevuse.
Ei ole vaja teha manuaalseid liigutusi.
 
Satisfyer'i tehnoloogia lubab rahuldada teid kiirete ja/või mitmekordsete orgasmidega! Lihtsalt jätkake kasutamist ja inspireerimist.
Satisfyer on oluline ka vagiina hooldamisel, erogeensete piirkondade vereringe suurendamisel ja kliitori arendamisel.
Paljudel naistel on nõrgalt arenenud või isegi varjatud lihased "huulte" vahelises intiimses piirkonnas.
See tarvik läheb otse asja juurde, tugevdades kliitori piirkonda ja suurendades isegi tundlikkust, mis toob teile rohkem naudingut ka seksi ajal.
 
 
Mida Satisfyer 1 teha oskab?
See ergonoomilise kujuga kliitorivibraator pühib hingetuks võtva kombinatsiooni survelainetest ja vibratsioonist jalad alt. Õrnad või jõulised survelained hellitavad sinu kliitorit, vali endale just sobiv tugevus kui ka kiirus, kõditav vibratsioon tekitab meelaid erutuslaineid. Pane õrn silikoonpea lihtsalt kliitorile ja naudi puutevaba stimulatsiooni, mida Satisfyer 1 sulle pakub. Vali 11 intensiivsusastme vahel ja muuda iga erootikahetk iseenda seltsis vaheldusrikkaks elamuseks. Satisfyer 1 on veekindel (IPX7) ning annab sulle ka kohavalikul täieliku vabaduse – olgu vannis või magamistoas, see mängukaaslane on alati olemas, kui sa teda vajad.
 
Kuidas toodet Satisfyer 1 puhastada?
Pärast mõnumeistri kasutamist – soovitatavalt koos Satisfyeri libestiga – saad selle lihtsasti vee ja seebi või eripuhastusvahendiga puhtaks teha. Nahasõbralikust ja sametisest pehmest silikoonist ots on lihtsalt hooldatav ja vajaduse korral vahetatav.
 
 
- Veekindel
- Survelaine ja kliitori stimulatsioon minimaalse hõõrdumisega nahal
- Kasutab kahte AAA patareid, mis ei kuulu komplekti
- Lihtne puhastada
- Rahuldavam kvaliteet ja tehnoloogia.
- Satisfyer on kõrgeima kvaliteedi ja tehnoloogiaga klitorisimulaator teie intiimse naudingu teenistuses
18. september 2021
Kas teile meeldis see postitus?
0
0