Club Xtrem - Topeltpenetratsioon Erootiline Film

SKU
83596

CLUB XTREM: Koht igasusguste perversusste jaoks

Anna Polina ja Kaisa Nord, kaks suurepärast noort naist, kes armastavad seksi ja kõiki selle naudinguid, kohtuvad Club Xtremis. Club Xtrem saadab harva kutseid oma eksklusiivsetele pidudele. Kuid täna õhtul said kaks ilusat vene tüdrukut just oma “VIP-passi”. Nad saavad lõpuks avastada klubi, millest nad on nad mitmeid lugusid kuulnud, ilma et nad saaksid sisse minna. Sisse pääsedes peavad nad vaid mantlid seljast võtma, et paljastada oma kurve ja seksikaimat pesu. Kuigi nad ei tea, mis juhtuma hakkab, kohtuvad nad pärast trepist alla minekut oma partneritega, kellega veedavad nad koos terve õhtu. Nad ei raiska aega oma partneritele oraalseksi andmisega põlvili laskudes. Pärast privaatselt lõbutsemist on nüüd aeg tõsise äriga tegeleda. Mõlemal naisel on nüüd võimalus mängida mõlema mehe riistaga korraga. Kuna nad mõlemad on anaalseksi sõltlased, avavad nad mõlemad oma tagumiku kahele õnnelikule mehele. Et pidu täielikult täidetud, läheb Anna veelgi kaugemale, taotledes topeltpenetratsiooni. Muidugi nõustubvad need kaks meest hea meelega.

Mõni päev hiljem saab Angelika Grays, väga kena blondiin, enda kutse liituda Club Xtremi külaliste nimekirjaga. Täpselt nagu tema kaks sõpra enne teda, armastab ta seksi ja uusi kogemusi, olenemata sellest, millised nad on ja kui palju inimesi on seotud. Klubisse sisenedes võtavad Angelika vastu võõrad inimesed, kes annavad kiiresti mõista, et ta ei kahetse, et tuli linna kuumimasse klubisse. Ei lähe kaua, enne kui kaks meest hakkavad tungima kõigisse tema märgadesse aukudesse. Pärast väga ägedat topeltpenetratsiooni liitub nende kolmega paar päeva tagasi väga hea mulje jätnud Anna Polia. Ütleme nii, et kõik tema seksuaalsed võimed on enam kui piisavad, et iga meest rahuldada. Angelikal on piisavalt varasid, et tõestada oma partneritele ja klubiomanikele, et nad tegid tema kutsumise õige otsuse.

INTENSIIVSED TOPELTPENETRATSIOONID SEKSIHIMULISTELE NOORTELE NAISTELE

Kuna Kaisa Nord sai oma teise kutse “topeltpenetratsiooni peole”, on Kaisa Nord üle kuu. Seekord tervitavad teda kolm meest, kes hakkavad tema suurepärast keha hellitama kohe, kui ta kohale jõuab. Olukorrast väga erutatud, ei raiska noor venelane aega ja hakkab kohe oma riista imema. Pärast väga lühikest eelmängu annab ta neile oma suu, tupe ja päraku, et nendega mängida väga intensiivsel seksiseansil. Alates oraalseksist kuni anaalseksi ja topeltpenetratsioonini ei saa Kaisa oma mängukaaslastele millestki keelduda. Ta on nii põnevil, et isegi neil kolmel kogenud mehel on palju raskusi oma naudingust hoidumisega. Kui Kaisa on täielikult rahuldatud, saab ta kuuma spermat oma ilusale näole, mis on siiani rõõmust punane.

Kui teda esimest korda kohtate, näeb Angel Emily välja nagu väga vaikne ja armas noor naine. Kes võiks ette kujutada, et see habras keha peidab endas tõelist seksieksperti? Club Xtremi omanikud uurisid asja, enne kui nad otsustasid kutsuda ta ühele väga privaatsele seksipeole. Ühel õhtul pärast pikka kontoris veedetud päeva on Angel Emily meeldivalt üllatunud, kui ta leiab kurikuulsa musta ümbriku, mida kõik tema sõbrannad ootavad, ilma et oleks seda kunagi saanud. Olles selga pannud seksikaima pesu, mille ta ostis juhuks, kui teda kutsutakse, kõnnib Angel salajasse kohta. Esimeseks kogemuseks tervitavad väikest blondiini kolm meest, kes tahavad vaid üht: kasutada kogu tema keha täielikult ära. Just nagu tema sõbrad enne teda, naudib Angel Emily kiiresti anaalseksi ja topeltpenetratsiooni naudingud. Ärge laske end petta tema väikesest raamist, noor naine suudab kõik need suured võmbad igasse auku ära mahutada. Mehed ei pea isegi küsima, TEMA on see, kes seda nõuab. Taas kord teavad Club Xtremi omanikud, et tegid õige valiku, kutsudes ta ühele oma peole.

Kestus 115 min.

14,90 €
Laos
Lisainfo
BrändMarc Dorcel
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Club Xtrem - Topeltpenetratsioon Erootiline Film
Rohkem Marc Dorcel toodet