Totaalse naudingu dildo

SKU
21383-1

Suurendage oma fantaasiaid: avastage Cock Double Penetratoriga ülim kogemus

Laske oma kujutlusvaldkonnad valla ja viige ellu oma sügavaimad soovid Double Penetratoriga. Loodud teie fantaasiate elluviimiseks oma vapustava realismi ja kahepoolse toimega, see meistriteos sobib suurepäraselt neile, kes soovivad avastada uusi dimensioone, olenemata sellest, kas lendate üksi või navigeerite suhet.

Miks valida Cock Double Penetrator?

  • Võrratu realism: iga veen, vars ja pea on hoolikalt läbi vaadatud, käsitsi valmistatud peente detailidega, pakkudes teile kõige elutruumat kogemust, mida ette kujutada.
  • Topelt sisenemine: suure varrega (15,2 cm / 4,1 cm) ja väiksema varrega (11,4 cm) / 3,3 cm), see võimaldab  läbitungija mitmekülgset mängimist, rahuldades paljusid soove ja fantaasiad. See sobib suurepäraselt neile, kes soovivad uurida kahekordset läbitungimist.
  • Tugev iminapa alus: selle võimas iminapa alus kleepub peaaegu iga tasapinna külge, pakkudes vabakäemängu ja paljusid positsioonivalikuid. See funktsioon muudab selle rakmetega ühilduvaks, lisades sellele mitmekülgsust.
  • Üksikisikutele ja paaridele: olenemata sellest, kas asute eneseteostuse teekonnal või soovite lisada oma suhtele uut põnevuskiht Double Penetrator on mängu muutja. See pakub  põnevaid võimalusi paaridele oma intiimsust taasavastada ja üksikisikutel oma intiimsust uurida ja nautida.
36,90 €
Laos

Suurendage oma intiimseid hetki

  • Üksimäng: sukelduge sügavale isikliku naudingu poole, uurides kahesuguseid aistinguid. See on võimalus teostada oma fantaasiaid.
  • Taaselustada oma suhet: paaridele, kes soovivad asju vürtsitada, Cock Double Penetrator võib tuua kaasa uusi kogemusi ja kõrgendatud naudinguid, värskendava ja põneva elemendi lisamine teie armuellu.
  • Katsetage lihtsalt: selle mänguasja kasutajasõbralik disain ja realistlik tunne muudab selle ideaalseks neile, kes soovivad katsetada kahekordset läbitungimist. Selle mitmekülgsus ja kasutuslihtsus tagavad mugava ja nauditava kogemus kõigile kasutajatele.

Avastage maailm, kus Cock Double abil teie soovid mitte ainult ei täideta, vaid ka ületatakse. Ükskõik, kas tegemist on avastamissessioonidega või põneva lisandina paarismängule, see mänguasi tõotab äratada teie fantaasiad ellu ja avada uusi naudinguteid. 

Lisainfo
BrändPipedream
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Totaalse naudingu dildo
Rohkem Pipedream toodet