Deep Throat Spray – suuliseks naudinguks piparmünt 12ml.

SKU
44780

Kas soovite oma partnerit üllatada ja jääda meelde tema elu parima suhu eest? Siis vajate kindlasti Intt Deep Throat Oral Spray-d. Ainult ohutud koostisosad ja kohene toime – paar klõpsu ja tunnete "külmumist", mis võimaldab teil lõõgastuda ja vältida ebamugavustunnet oraalseksi ajal. Lisatud boonus: värskendav efekt!
Spray sügavale suhule Intt Deep Throat Oral Spray tekitab kolmekordse koostise tõttu: mentooli, mentooni ja metüülatsetaadi mikrokristallid. Mõju tuleb kiiresti ja kestab kuni 30-40 minutit (olenevalt individuaalsest tundlikkusest). Selle toote maitse praktiliselt puudub, see annab väga maheda värskendava efekti, ilma tugeva piparmündi järelmaitseta.
Mentooli mikrokristalle kasutatakse valuvaigistites, nii et need valmistavad kurgu kiiresti ette kõige intensiivsemateks harjutusteks. Menthon on jahutav ja värskendav, samas kui metüülatsetaat annab kerge piparmündi maitse. See saab olema tore mõlemale!
Soovitatav on kanda kurku kolm annust (kolm pumpa) 2 minutit enne suhu. Siiski olge ettevaatlik: pihusti on väga võimas, proovige kõigepealt ühte vajutust.
Mugav pihustuspudel sügavaks suhuks Intt mahub hõlpsasti teie meigikotti, et oleks alati käepärast.

Soodushind 14,31 € Tavahind 15,90 €
Laos

Koostis: Aqua (vesi), propüleenglükool, glütseriin, Peg-40 hüdrogeenitud kastoorõli, mentooli looduslikud kristallid, mentoon, fenoksüetanool, d-limoneen, mentüülatsetaat, alfa-pineen, destrokarvone

Lisainfo
BrändINTT
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Deep Throat Spray – suuliseks naudinguks piparmünt 12ml.
Rohkem INTT toodet