Ostukorv - Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6616988 (E-L 10-20)

Easyglide veebaasil libesti, anaallibesti ja puhastusvahendi kombo -75% soodustusega!, Libestid ja massaažiõlid, Sex Shop, Uued tooted, Veebaasil libestid, Silikoonibaasil libestid, Anaallibestid, SOODUSTUSED

Easyglide veebaasil libesti, anaallibesti ja puhastusvahendi kombo -75% soodustusega!

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

SKU: easyglidecombo

Tavahind: 39,70 €

Soodushind 9,90 €

Selle pakkumisega saate kõik tooted tõeliselt õiglase hinnaga!


1.EasyGlide Anal on veepõhine määrdeaine anaalseks kasutamiseks.


EasyGlide on kvaliteetne, veepõhine määrdeaine, mida toodab sertifitseeritud Saksa tootja. Eriline, rasvavaba koostis on kergesti eemaldatav veega ja ei jäta jälgi isegi kirglike hetkede ajal. Konsistentsiga, mis tundub nahale meeldiv, ei ole kleepuv, samuti suurepärased määrdeomadused ja optimaalne kogus, on EasyGlide ideaalne täisväärtuslikuks ja muretu seksiks.


Muretu ja sensuaalse õhkkonna aluseks on usaldus partneri vastu - sama oluline on usaldus kõigi toodete vastu, mis on seotud armastusega ja mis puutuvad kokku suguelundite piirkonnaga. Muretu vahekorra korral on soovitatav ostu ajal pöörata tähelepanu järgmistele punktidele: CE-märgis, mis vastavalt meditsiinitoodete seadusele identifitseerib seadusliku meditsiinilise toote, mis sobib suguelundite piirkonnas. Identifitseerimismärk "lateksist kondoomiga ühilduv", mis tagab toote ühilduvuse kondoomidega.


EasyGlide ' iga pakume Saksa kvaliteetset toodet, mis vastab nendele kolmele kriteeriumile ja tagab teile meie mitmesuguseid tooteid teie individuaalsetele vajadustele ja eelistustele.


150ml


2.EasyGlide on kvaliteetne ja veepõhine määrdeaine, mida toodab sertifitseeritud Saksa tootja.


Eriline, rasvavaba koostis on kergesti eemaldatav veega ja ei jäta jälgi isegi kirglike hetkede ajal. Konsistentsiga, mis tundub nahale meeldiv, ei ole kleepuv, samuti suurepärased määrdeomadused ja optimaalne kogus on EasyGlide ideaalne täisväärtuslikuks ja muretu seksiks. Muretu ja sensuaalse õhkkonna aluseks on usaldus partneri vastu - sama oluline on usaldus kõigi toodete vastu, mis on seotud armastusega ja mis puutuvad kokku suguelundite piirkonnaga.


Muretu vahekorra korral on soovitav ostmise ajal pöörata tähelepanu järgmistele punktidele: CE-märgis, mis vastavalt meditsiinitoodete seadusele identifitseerib seadusliku meditsiinilise toote, mis sobib suguelundite piirkonnas. Identifitseerimismärk "lateksist kondoomiga ühilduv", mis tagab toote ühilduvuse kondoomidega. Üksikasjalik kirjeldus. EasyGlide ' iga pakume Saksa kvaliteetset toodet, mis vastab nendele kolmele kriteeriumile ja tagab teile meie mitmesuguseid tooteid teie individuaalsetele vajadustele ja eelistustele.


150ml


3.EasyGlide Toycleaner on puhastusvahend, mis on spetsiaalselt ette nähtud seksleludele. 150ml


Koostis: 5% mitte-ionogeensed pindaktiivsed ained, anioonsed pindaktiivsed ained, metüülkloriosotiasolinonc, metüülisotiasolinoon.