Black Long Nose Beak Steampunk Bird Masks

SKU
MW-X3094

Nahast Plague Doctor Mask Halloween Cosplay kostüüm Must Steampunk linnumaskid maskeraadipeo rekvisiidiks


LUXURY PLAGUE DOCTOR MASK Uus moodne katkuarsti mask steampunk varustus, mis annab teile luksusliku ja salapärase välimuse. Katkuarsti maski saab kanda nii karnevalikostüümina kui ka ehmatava Halloweeni kostüümina. Ikooniline välimus igasuguste õudsete valdkondade jaoks.
PEENNE NAHAST KÄSITÖÖ Keskaegne katkuarsti mask sai alguse lindude jäljendamisest, et lisada jube ja stiilne hõng. Nahk on vastupidav ja vajab vähem hooldust, mis tagab suure vastupidavuse kriimustustele ja plekkidele. Doktorimask sobib suurepäraselt gootidele ja steampunki kostüümile.
HINGAV JA SELGE NÄGEMINE Kaasas seeria 6 täpset ventilatsiooniava nokal, mis hõlbustavad hingamist ja aitavad leevendada läätsede udusust. Katkumaski läätsed tagavad hea nähtavuse. Kandja võib välja vaadata, kuid keegi ei saa sisse vaadata
REGULEERITAV RIHM Reguleeritav pandlaga nahkrihm, mis sobib enamikule täiskasvanutele ja lastele. Suurepärane Ideaalne cosplay, maskeraadi, Halloweeni, kostüümipidude, aga ka teatri, etenduste, filmide, filmide, etenduste või kontsertide jaoks.
Materjal: PU nahk
Suurus: reguleeritav – üks suurus sobib enamikule teismelistele ja täiskasvanutele (isegi prille kandvatele inimestele)
Kaal: 0,35 kg
Pakett sisaldab:
1 x Katkuarsti mask

Special Price €34.93 Regular Price €49.90
In stock
More Information
BrandHotlips - Sex toys
ColorBlack
Write Your Own Review
You're reviewing:Black Long Nose Beak Steampunk Bird Masks