FLESHLIGHT GIRLS ANGELA WHITE MASTURBATOR, VAGINA

SKU
FL810476014421

ANGELA WHITE SYDNEY, AUSTRAALIA

Austraalia seksikaim  ei keegi muu, kui provokatiivne ja rinnakas Angela White. Loomulike rindadega, mis panevad tema fännid kiusama, ja tõelise kiindumusega seksuaalselt ergutavate etteastete poole, on Angela tänapäeval üks populaarsemaid esinejaid ega näita tempo aeglustumise märke. Olles oma senise karjääri jooksul kogunud mitmeid XBIZ-i ja AVN-i auhindu, tähistab see särav sinisilmne kaunitar seksuaalse kogemuse mitmekesisust ja armastab uurida oma seksuaalsust võrdselt meeste ja naistega. See imekaunis 32GG rinnakujuga Aussie kaunitar on nii täiskasvanute kui ka tavameelelahutusringkondades metsikult populaarne ning viimati pildistas ta koos kuulsa fotograafi Terry Richardsoniga. Praegu USA-s elav Angela White on kindlasti teerajajaks erinevalt Austraalia esinejatest enne teda ja seda kõike saate tema Fleshlightiga omal nahal kogeda.

Öö Angela White'iga! See nahavärvi masturbaator on Angela White'i vagiina realistlik koopia. Angela allkiri on ka masturbaatoril. Nautige täpilist ja soontega naudingutunnelit, mis hõõrub ja ergutab teie naudingunärve.

Varruka saab puhastamise ajaks pärlvalgest ümbrisest eemaldada. Täielik pikkus ja sisestussügavus: 25 cm. Ø paindlik. TPE (supernahk

Special Price €49.90 Regular Price €69.90
In stock
More Information
BrandFleshlight
Weight0.000000
ColorFlesh color
Write Your Own Review
You're reviewing:FLESHLIGHT GIRLS ANGELA WHITE MASTURBATOR, VAGINA
More from Fleshlight