Stainless Steel Solid Flush anal enema

SKU
MW-X1616

Väga, väga kaalukas, põnevalt kindel ja Kõveralt, põnevalt kujundatud kõige äärmuslikuma stimulatsiooni jaoks, mida on võimalik ette kujutada, kink-geared Master sarja Magnus roostevabast terasest Klistiiriotsik on seatud mõõtmatult täiustama teie järgmist päraku puhastamise seanssi.

Sobib kergesti enamiku duši-ja klistiirikottide süsteemide vaikevooliku otsa, Magnus on kujundatud sujuvalt siledaks, põnevalt suur, peenelt kitsenev ots dramaatilise suurenemisega. Sujuvalt ja hõlpsalt sisestades laiendab Magnus päraku ava äärmuslikul määral, kui kõver, eriti libe keha saavutab selle maksimaalse paksuse. Suur alus õhukese ja mugava kaela põhjas kaitseb liiga sügava tungimise eest, hõlbustab hõlpsat ja muretut väljavõtmist ning võimaldab hõlpsat ja meeldivat manipuleerimist.

Sile, sujuv kontuurimine muudab mõõtmatult meeldiva kuju põnevaks ja ergutavaks ning tänu roostevaba terase temperatuuritundlikkusele saab Magnust enne mängimist soojendada või jahutada. Roostevaba teras on hämmastavalt hügieeniline, seda saab kergesti steriliseerida keetmise või pleegitamise teel, See on ka tohutult vastupidav ja talub palju entusiastlikku käitlemist. Tehniliselt saab kasutada mis tahes tüüpi määrdeaineid ja leiate, et vaja on palju vähem kui tavaliselt, kuna kroomitud teras ei ima üldse midagi. Vältige lihtsalt abrasiivseid pindu, et see tööriist sobiks aastaid ja aastaid nautimiseks.

Spetsifikatsioon
Pikkus-10 cm
Sisestatav Pikkus-8 cm
Materjal-kroomitud teras
Eriomadused-libe pind, eriti vastupidav, ftalaadivaba
Värv-Hõbe
Special Price €24.43 Regular Price €34.90
In stock
More Information
BrandHotlips - Sex toys
ColorSilver
Write Your Own Review
You're reviewing:Stainless Steel Solid Flush anal enema
More from Hotlips - Sex toys