FLESHLIGHT GIRLS RILEY REID UTOPIA KUNSTVAGIINA MASTURBAATOR

SKU
0526363

Valmistuge poisid Fleshlight Signature Collectioni viimaseks saabumiseks – Riley Reid Utopia masturbaatoriks. Sellel on täiesti uus ja tihedalt liibuv nelja kambriga kanali struktuur – laiast kuni tihedani. Kui sa surud kahte esimesse naudingu kambrisse, tervitavad sinu peenist ribilised sõlmed ja vastupidavuse intervalltreeningu jaoks loodud SuperSkin tehnoloogia.
Kombineerides neid erineva suurusega kambreid, tekitab Utopia Sleeve tunne, nagu oleksite vahekorras päris Riley Reidiga.

69,90 €
Laos
See Fleshlight on vormitud RILEY REID vagiina järgi.
Tekstuur on välja töötatud spetsiaalselt tema tunnustekstuuriks. 
Valmis naudinguks hetkega: 
Tugeva ümbrisega ei vaja te eraldi kotti pluss veekindel – saab kasutada duši all või vannis ning kiire ja lihtne puhastamine: Võtke ümbris välja, puhastage ja pange tagasi ümbris põhjalikuks kuivatamiseks. 
 
Võib-olla soovite kasutada Fleshlighti uuendavat pulbrit, et vältida pinna aja möödumist kleepumist ja pikendatavat: lisaks muudele sisetükkidele on olemas ka lisatarvikud, nagu dušikinnitusega imipadi, mis võimaldab kindlalt kinnitada kõikidele tasapinnalistele pindadele, vibreeriv kuul või varrukasoojendaja. 
 
Vihjed: 
Mõned varrukad on kaasas, mõned ilma stabilisaatorita. Kontrollige ja eemaldage riba vagiina seest. Veelgi realistlikuma tunde saamiseks pange varrukas enne kasutamist sooja vette. Surve vähendamiseks avage otsas väike kork ja laske veidi õhku sisse. Selle korgiga saate juhtida ka imemisefekti. 
Kasutage oma Fleshlighti alati ja ainult koos veepõhise libestitega nagu NR1Lube libestiga. Pärast kasutamist puhastage see sooja veega ja raputage liigne vesi maha. 
Kandke desinfitseerimiseks Fleshlight pesuvahendit (valikuline, pole nõutav) ja laske umbes 12 tundi kuivada, näiteks avatud korpuses. 
Kui te Fleshlighti uuendavat puudrit ei kasuta, võib pind aja möödudes kleepuda. 
See ei tähenda kvaliteedi või funktsionaalsuse kaotust ning kaob pärast libesti pealekandmist.
 
Kaubamärk: Fleshlight.
Pikkus 25,4cm.
 
Write Your Own Review
Arvustatav toode: FLESHLIGHT GIRLS RILEY REID UTOPIA KUNSTVAGIINA MASTURBAATOR
More from Fleshlight