GO - Pink Lady Stamina MASTURBAATOR, VAGIIN

SKU
FLGOPLS

Muidu täiesti identne originaaliga, kuid väiksema suurusega. See reisib Teiega reisidel diskreetselt ja ei võta ka teie kohvris nii palju ruumi kui traditsiooniline mudel. Kompaktne suurus võimaldab teil seda ühe käega kasutada, jättes teise käe vabaks kõigeks.. Traditsiooniline mudel on üsna raske ja erinevate degeneratiivsete lihashaigustega inimesed pole sel põhjusel seda kasutada saanud. See mudel võib sobida ka nendele kasutajatele.

Fleshlighti kaubamärk on paljudele tuttav ja pole ime, sest see on maailma enimmüüdud meeste meelelahutusvahend. Ja miks? Esiteks on patenteeritud Superskin sees, nagu nimigi ütleb, realistlik materjal, mis tundub nagu päris nahk. See on nii lähedal, kui jõuate reaalsele asjale! Superskin materjal ei sisalda ftalaate ja on mõeldud kestma aastaid õige töötlusega. Lisaks on lõpus sisse keeratav kaas = mida tihedam on kaas, seda tihedamalt masturbaator tunneb ja vastupidi. Seda funktsiooni ei leidu odavamates toodetes.

Selle väiksem suurus muudab puhastamise lihtsamaks. Puhastamiseks eemaldatakse seest pehme "sisetükk" ja loputatakse see pehme seebiveega läbi. 

Miks valida Fleshlight Go?

kompaktsem ja kergem = suurepärane paaride mängimiseks
lihtsam puhastada
reisib diskreetselt koos sinuga
Korpuse pikkus 18 cm ja sisepikkus 16,5 cm

59,90 €
Laos
Write Your Own Review
Arvustatav toode:GO - Pink Lady Stamina MASTURBAATOR, VAGIIN
More from Fleshlight