Fleshlight Renewing Powder, lelu uuendav pulber 118 ml

SKU
06156920000

FLESHLIGHT RENEWING POWDER 118ML

Kogege enneolematut elutruud pehmust patenteeritud Fleshlight Super Skin materjaliga. Aja jooksul võib sagedane Fleshlight toodete kasutamine põhjustada materjali algse pehmuse kaotamise. Et taastada rõõmsameelne tekstuur ja siledus, oleme loonud Fleshlight Renewing Powder.

Põhilised omadused:

  • Taasta Sensatsiooniline Pehmus: Fleshlight Renewing Powder on spetsiaalselt välja töötatud Fleshlight Super Skin materjali elustamiseks, tagades sellele iga kasutuskorraga algse pehmuse ja tekstuuriga.
  • Suurenenud Nauding: Pärast Fleshlight Renewing Powderi kasutamist saate nautida oma Fleshlighti nagu oleks see päris uus. Pulber taastab mänguasja rõõmsameelse tekstuuri, võimaldades teil kogeda sama naudingut ja rahulolu nagu esimesel korral.
  • Looduslik ja Turvaline: Valmistatud 100% looduslikest ja nahasõbralikest koostisosadest, pakub Fleshlight Renewing Powder õrna ja turvalist viisi säilitada teie Fleshlight mänguasjade kvaliteeti.

Kasutusjuhend:

Pärast oma Fleshlighti põhjalikku puhastamist ja kuivatamist kandke rikkalik kogus Fleshlight Renewing Powderit sisemisele pinnale. Veenduge, et pulber oleks ühtlaselt jaotunud. Kui see on peale kantud, taastub teie Fleshlight algse pehmuse ja siledusega, valmis pakkuma teile unustamatut naudingut.

Pikaajaline Nauding:

Naaske pehmuse naudingusse Fleshlight Renewing Powderiga. Säilitage oma Fleshlight Super Skin materjali terviklikkus ja naudige iga kasutuskorraga sama naudingut. Hernekeselge elutruu tekstuuri võlusid ja täiustage oma intiimseid kogemusi Fleshlight Renewing Powderiga.

Soodushind 12,51 € Tavahind 13,90 €
Laos
Lisainfo
BrändFleshlight
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Fleshlight Renewing Powder, lelu uuendav pulber 118 ml
Rohkem Fleshlight toodet