Hula Beads

SKU
HBeads
LELO Hula Beads on eksklusiivne vibreeriv ja samal ajal pöörlev tupekuul, sellest ka nimi "HULA". Võimas mootor paneb värisema ja pöörlema kogu stimulaatori kere. Võimalik kasutada nii seespidiselt tupelihaste treenijana kui välise kliitori ja teiste erogeensete piirkondade stimuleerijana. Ta toob täiesti uudse naudingu sinu ellu. Sisesta vaid ülemine pöörlev ots ja lase meeldival vibratsioonil stimuleerida õrna piirkonda seest kuni kliitorini välja. Või vii nauding teiseletasemele ning sisestades diskreetselt Hula Beads nii, et ülemine osa pöörleb vastu G-punkti, samal ajal, kui alumine osa vibreerib. Saad valida 8 erineva vibreerimisfunktsiooni vahel läbi juhtmevaba puldi, mis toimib kuni 12 meetri pealt. 100% veekindel lelu. 2 tundi laadimist annab 1,5 tundi mänguaega. Valmistatud siledast ja kehasõbralikust silikoonist. 8 erineva mustriga vibratsiooni (6 standartset ja 2 SenseMotion) Kuuli mõõtmed: 98 x 38 x 37 mm. Tahad kohe? Tule ja osta Maardu Hotlipsist! Vana-Narva mnt. 22

Maailma esimesed puldiga juhitavad tupekuulid, mis pöörlevad ja vibreerivad samal ajal.


Tahad kohe?
Tule ja osta Maardu Hotlipsist!
Vana-Narva mnt. 22 

Alates 179,00 €
Laos

LELO Hula Beads on eksklusiivne vibreeriv ja samal ajal pöörlev tupekuul, sellest ka nimi "HULA".
Võimas mootor paneb värisema ja pöörlema kogu stimulaatori kere.
Võimalik kasutada nii seespidiselt tupelihaste treenijana kui välise kliitori ja teiste erogeensete piirkondade stimuleerijana.
Ta toob täiesti uudse naudingu sinu ellu. Sisesta vaid ülemine pöörlev ots ja lase meeldival vibratsioonil stimuleerida õrna piirkonda seest kuni kliitorini välja.
Või vii nauding teiseletasemele ning sisestades diskreetselt Hula Beads nii, et ülemine osa pöörleb vastu G-punkti, samal ajal, kui alumine osa vibreerib.
Saad valida 8 erineva vibreerimisfunktsiooni vahel läbi juhtmevaba puldi, mis toimib kuni 12 meetri pealt.

100% veekindel lelu.
2 tundi laadimist annab 1,5 tundi mänguaega.
Valmistatud siledast ja kehasõbralikust silikoonist.
8 erineva mustriga vibratsiooni (6 standartset ja 2 SenseMotion) 
Kuuli mõõtmed: 98 x 38 x 37 mm. 

Tahad kohe?
Tule ja osta Maardu Hotlipsist!
Vana-Narva mnt. 22 

 

Write Your Own Review
Arvustatav toode:Hula Beads
More from LELO