ID Silk Hybrid Libesti

SKU
761236900

D SILK HYBRID LUBRIKANT: Koge Siidpehmet Naudingut

Naudi siidpehmet naudingut ID Silk Hybrid Lubrikandiga, luksusliku veepõhiste ja silikoonpõhiste koostisosade seguga, mis on loodud sinu intiimsete kogemuste täiustamiseks. See on formuleeritud pakkuma pikaajalist libestust ilma jääkaineteta, pakkudes katkematut naudingut.

Toote Kirjeldus:

Koge Siidpehmet Naudingut: ID Silk Hybrid Lubrikant ühendab endas nii veepõhiste kui ka silikoonpõhiste koostisosade parimad omadused, tagades luksusliku ja äärmiselt sileda tunde, mis suurendab intiimsust.

Kauakestev Valem: Naudi pikendatud naudingut ja mugavust ID Silk'i kauakestva valemiga. See hübriidmäärdeaine pakub ülimalt libedat ja siidist tunnet nii kaua, kui seda vajad, ilma pideva uuesti pealekandmise vajaduseta.

Mitte Kleepuv ja Lihtne Puhastada: Jäta hüvasti kleepuvate jääkainetega ja sassis puhastustega. ID Silk Lubrikant ei ole õline ja peseb kergesti maha veega, jättes naha pärast kasutamist pehmeks, siledaks ja värskendatuks.

Ohutu lateksproduktidele: ID Silk on ühilduv latekskondoomide ja muude lateksproduktidega, muutes selle ideaalseks turvaliseks ja nauditavaks intiimseks kohtumiseks. Naudi meelerahu, teades, et sinu lemmik lateksesemed on täielikult ühilduvad selle luksusliku libestiga.

Ideaalselt Massaažiks: Lisaks seksuaalse naudingu suurendamisele sobib ID Silk hästi ka sensuaalseteks massaažideks. Las selle sametine tekstuur ja siidine libisemine tõstavad sinu massaažikogemuse uuele tasemele, jättes sind ja su partneri lõdvestunuks ja hellitatunuks.

Tõsta oma intiimseid hetki ID Silk Hybrid Lubrikandiga ja avasta sensuaalsuse ja mugavuse uus tase. Olgu sul siis sooloelamus, intiimne hetk partneriga või sensuaalne massaaž, ID Silk lubab täiustada iga puudutust ja silitust unustamatu kogemuse jaoks.

12,90 €
Laos
Lisainfo
BrändID
Write Your Own Review
Arvustatav toode:ID Silk Hybrid Libesti