Jänkuvibraator Alpheus Goddess seeria

SKU
21678

Goddess Collection Alpheus Vibraator, mis on inspireeritud müütilisest jõejumalast, on loodud teie intiimsetele hetkedele naudingu tulva toomiseks. Hinnatud Goddess kollektsiooni osana ühendab see küüliku vibraator kõrgtehnoloogia luksusliku disainiga, et luua kogemus, mis on jumalikule nii lähedal kui võimalik.

  • 2 võimsat mootorit
  • 3 ühtlase vibratsiooni taset ja 7 erinevat režiimi
  • Paindlik kliitori stimulaator
  • Veekindel IPX7
  • Magnet-USB-taaslaetav, laadimisaeg 4 tundi
  • Tööaeg: 1 tund
79,90 €
Laos

Kahe võimsa mootoriga, mis on strateegiliselt paigutatud – üks küüliku kõrvadesse kliitori stimuleerimiseks ja teine peavõlli – tagab Alpheus Vibraator kõikehõlmava naudingukogemuse. Mootorid töötavad sünkroonis, et pakkuda kolme vibratsiooni intensiivsuse taset ja seitset erinevat rütmimustrit, rahuldades laia valikut eelistusi ja soove.

Alpheus vibraatori üks silmapaistvamaid omadusi on lisapärlite lisamine varrele, mis mitte ainult ei lisa täiendavat stimulatsioonikihti, vaid liiguvad ka teid veetleval viisil masseerides. Kergelt nurga all olev pea võimendab seda efekti, tagades, et iga tolli seest ja väljast on paitatud ja stimuleeritud.

Alpheus Vibraatori painduvad küülikukõrvad on loodud ülima kliitori stimuleerimiseks, liikudes koos kehaga, et pakkuda keskendunud vibratsiooni, mis võib viia intensiivsete orgasmideni. Sisemise ja välise stimulatsiooni kombinatsioon loob sügavalt rahuldust pakkuva kogemuse.

Selle vibraatori pikkus on 23 cm ja läbimõõt 3,7 cm ning see on kaetud musta värviga, et tagada elegantne ja elegantne välimus. See on valmistatud kehasõbralikust ja pehmest silikoonist koos ABS-plastiga, mis ei ole mitte ainult mugav, vaid ka ohutu pikaajaliseks kasutamiseks. Materjalid on ftalaadivabad, tagades tervisliku ja nauditava kogemuse.

Alpheus vibraatori veekindel olemus võimaldab avastada duši all, vannis või mis tahes märjas keskkonnas, laiendades naudinguvõimalusi. Samuti muudab see puhastamise probleemivabaks, säilitades hügieeni pärast iga kasutamist.

Magnetilise USB-laadijaga varustatud Alpheus Vibraatorit on lihtne laadida, pakkudes pärast 4-tunnist laadimist kuni tund aega mänguaega. See funktsioon tagab, et teie seade on alati tegevuseks valmis, kui tuju tuleb.

Lisainfo
BrändDream Toys
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Jänkuvibraator Alpheus Goddess seeria
Rohkem Dream Toys toodet