JE JOUE AMI

SKU
JEJOUEAmi

Progressiivne kolmeastmeline komplekt koosneb pehmetest ja siledatest vaagnapallidest. Ami lubab treenida vaagnalihaseid sobivas tempos sõltumata vanusest ja füüsilisest seisundist.

Alates 34,90 € Tavahind 64,90 €
Laos

Meeldiv, lihtne, kasulik – tugevdab vaagnalihaseid. Tänu Amile muutuvad orgasmid tugevamaks ja kasvab tundlikкus. Neid nimetatakse veel Kegeli pallideks. Vaagnalihaste tugevus muudab seksuaalelu ja tervise paremaks: tugevad lihased võimaldavad saavutada erksamaid naudinguid nii naistel kui meestel. Naised saavutavad kiiremini orgasmi. Mehed tunnevad absoluutselt teisi tundeid seksi ajal, kuna tugevad vaagnalihased saavad peenist kinni hoida ja ergutada seda seksi ajal.

Paljudel naistel on mingil hetkel oma elus kogemus teatud uriinipidamatusega. Tugevamad vaagnalihased tagavad kuseteede kontrolli.

Kegeli pallid aitavad väga hästi valmistada ette vaagnalihaseid sünnituseks ja peale sünnitust lihaste elastsuse ja tundlikkuse kiireks taastumiseks, mis on seksuaalelus oluline.

Iga naine võib puutuda kokku sellise probleemiga, nagu tupekuivus, eriti menopausi ajal. Vaagnalihaste tugevdamine parandab tupe loomulikku niiskumist ja leevendab füsioloogilisi muutusi menopausi ajal.

Ami 1
Suur, pehme ja kerge pall (soovitatav algajatele).

Ami 2
Keskmise suurusega kahekordne pall, sama pehme ja natuke raskem esimesest. Ami 2 on järgmine samm, kui soovite suuremat koormust.

Ami 3
Väiksem, raskem kahekordne pall - see on kõige kaasaegsem Ami ja on mõeldud kogenud kasutajatele.

Lihtne kasutada ja väga mugav, võite proovida kanda Amit algselt kodus ja hiljem, kui olete harjunud, võite soovi korral kandmise aega pikendada.

Kegeli pallid on tõesti imelised mänguasjad. Valmista ennast juba nüüd ette pikaks elueaks, nautides head seksi ja tervist.

Ära unusta libestit! Soovitame kasutada mänguasjadega vee baasil libestit, et saada täielikult siidine kogemus.

Write Your Own Review
Arvustatav toode:JE JOUE AMI