Jessica Drake Divinity masturbaator

SKU
810476014551

JESSICA DRAKE

SAN ANTONIO, TEXAS

Jessica Drake on täiskasvanute tööstuses tegutsenud alates 1999. aastast pärast varasemat strippari karjääri Texases El Pasos. Ta jätkas tööstuses domineerimist, saavutades lõpuks koha AVN-i ja XRCO kuulsuste hallis. Jessica pole palju teinud. Tema trofeed on tunnustanud tema tipptaset topelttungimises, oraalseksis, grupiseksis ja masturbeerimises. Jessica on provokatiivne ja sensuaalne ning tema töö ei jäta muljet.

Isikupärastatud SEKSLELU: see täiskasvanutele mõeldud sekslelu on tähtede kõige intiimsemate osade täpne koopia ja selle isikupärastatud puudutuse avamise kõrval on allkiri.
REALISTLIK VÄLEMUS JA TUNNE: nautige selle luksusliku täiskasvanud meeste mänguasja intiimset tunnet. SuperSkini tekstuuriga kühmud ja konarused tagavad meie täiusliku meheliku masturbaatori tõelise tunde ning otsas oleva korgiga, mis reguleerib hõlpsalt tihedust ja imemist. Sellel meeste sekslelu on mugav 25 cm sügavus
TESTATUD KVALITEET: Miljoneid rahulolevaid mehi ei saa eksida; üle 15 miljoni üle maailma müüdud Fleshlighti masturbaatori; Fleshlight on meeste seksimänguasjade tõeline liider
SISEMINE RÕÕMUTEKSTUUR: Fleshlight on täiustanud oma eksklusiivset SuperSkin tekstuuriga interjööri, mis on loodud looma seksuaalse tunde kõigis meeste seksleludes.

69,90 €
Laos
Lisainfo
KaubamärkFleshlight
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Jessica Drake Divinity masturbaator
More from Fleshlight