Ostukorv - Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6616988 (E-L 10-20)

Lauamäng "MUSI" eesti keeles, Sekslelud, Mängud, Sekspood, SOODUSPAKKUMISED

Lauamäng "MUSI" eesti keeles

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laost otsas

SKU: Mang_musi

Tavahind: 14,90 €

Soodushind 9,99 €

Tõeliselt lahe ja kirglik lauamäng, mis koosneb mängulauast, kahest mängunupust, täringust ja 25 MUSI kaardist. Ja mis veelgi lahedam - see on eesti keeles ja eesti keelse juhenditega! Parim kink endale, oma sõpradele, oma kallimale jne.

Ülesehitus on lihtne. Veereta täringut ja liiguta nuppu. Aga IGA veeretus toob kaasa ülesande nagu näiteks: Ime kirglikult partneri huuli, aga ära suudle teda või koori eneselt üks riidekate või paku partnerile üks mõnus erootiline tants. Muidugi on alati ka võimalus, et satud sellisele valikule kus pead tagasi astuma, et nii kiirelt lõppu ei jõuaks ... sest, kes kaotab, see peab 5 minuti jooksul täitma oma partneri kõige pöörasemad seksfantaasiad kus tabul ja häbelikusel pole kohta!

Kuna teekond pikk, siis on ka ülesanded kus pead jooki võtma, et asi veelgi pöörasemaks ja lõbusamaks läheks.

Aga see pole veel kõik. lauamängul on kasutada ka spetsiaalsed MUSI logoga kaardid. Kui lauamängul on mõlemale näha, mis ülesanne tuleb, siis neid musikaarte tohib vaadata ainult see, kes musikaardile sattus ning ülesande täitma erineva musitamisstiiliga nagu näiteks: eskimo musi, rüütlimusi, tiigrimusi. Millised need on ja kuidas välja näevad? Selleks osta mäng ja saate teada ;)

Aga milleks piirduda kahekesi?

Detailid

Tahad kohe?
Tule ja osta Maardu Hotlipsist!
Vana - Narva mnt. 22