Lelo - Antibakteriaalne puhastussprei, 60 ml

SKU
1296H

LELO Antibakteriaalne Puhastussprei, 60 ML: Parim hügieen sinu intiimaksessuaaridele

Hoidke oma intiimaksessuaare puhtana ja bakteritest vabana LELO Antibakteriaalse Puhastusspreiga. Spetsiaalselt välja töötatud aktiivsete antimikroobsete koostisosadega, see pihusti kõrvaldab tõhusalt 99,9% bakteritest, samal ajal kui lisatud tsinksoolad vähendavad ärrituse riski. pH tasakaalustatud koostisega, millel on antiviiruslikud ja seenevastased omadused, tagab see optimaalse hügieeni sinu lemmikmänguasjadele.

Tootekirjeldus:

  • Koge ületamatut hügieeni: LELO Antibakteriaalne Puhastussprei pakub ülimat puhtust sinu intiimaksessuaaridele, pakkudes meelerahu ja suurendades ohutust kasutamise ajal.
  • Võimas bakterite kõrvaldamine: Testitud bakterite 99,9% kõrvaldamiseks, tagab see pihusti põhjaliku puhastuse ja kaitse kahjulike mikroobide vastu, säilitades sinu mänguasjade terviklikkuse.
  • Õrn ja ohutu koostis: pH tasakaalustatud valem sisaldab lisatud tsinksoola ärrituse minimeerimiseks, muutes selle regulaarseks kasutamiseks sobivaks, põhjustamata ebamugavustunnet ega kahjustades nahka.
  • Mugav kasutamine: Lihtsalt pihusta oma aksessuaari pinnale, jäta 5 sekundiks seisma ja pühkige seejärel kuivaks tolmu- või riidest lapiga. Pole vaja veega loputada, tagades hõlpsa ja tõhusa puhastamise.
  • Mitmekülgne ühilduvus: Sobib kasutamiseks silikooni, kummi ja lateksiga, see pihusti pakub mitmekülgset ühilduvust, tagades põhjaliku hügieeni mitmesuguste intiimaksessuaaride jaoks.
10,90 €
Laos

Kasutusideed ja Eelised:

  • Tõhustatud Turvalisus: Selle puhastussprei tõhusa mikroobide tapmisega ja ärritusriski vähendamisega soodustatakse teie intiimsete aksessuaaridega turvalisemat ja hügieenilisemat kogemust.
  • Hingamisruumi Tunne: Sellel sprei võimsate antimikroobsete omadustega tagatakse hingamisruum, võimaldades sul täielikult nautida oma mänguasju ilma muretsemata kahjulike bakterite või infektsioonide pärast.
  • Pikaajaline Kaitse: Selle puhastussprei regulaarne kasutamine aitab säilitada teie mänguasjade puhtuse ja terviklikkuse, tagades pikaajalise kaitse ja optimaalse hügieeni.
  • Mugav Puhastamine: Lihtsasti kasutatav pihusti hõlbustab puhastusprotsessi, säästes aega ja vaeva, samal ajal tagades põhjaliku ja tõhusa puhastamise.
  • Ohutu Kõigile Materjalidele: Olenemata sellest, kas teie mänguasjad on valmistatud silikoonist, kummist või lateksist, pakub see mitmekülgne pihusti ohutut ja usaldusväärset puhastust, säilitades teie aksessuaaride kvaliteedi ja eluea.

Tõsta oma intiimseid kogemusi LELO Antibakteriaalse Puhastusspreiga, lõpliku lahendusega hügieeni ja puhtuse säilitamiseks oma lemmikaksessuaaridega.

Lisainfo
BrändLELO
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Lelo - Antibakteriaalne puhastussprei, 60 ml
Rohkem LELO toodet