Lelo Sona™ Cruise

SKU
lSonaCr

Saage tuttavaks Sona-ga. Heli-võngetel töötav kliitoristimulaator, mis stimuleerib sinu kliitorit 75% intensiivsemalt, kui miski muud. Orgasmid mis raputavad sinu maailma.

Töötab uuel Cruise Control™ tehnoloogial. 

 

Alates 99,90 € Tavahind 149,00 €
Laos

Mis on Cruise Control™?

Spetsiaalselt arendatud LELO poolt, eksklusiivselt SONA-le. Cruise control on funktsioon, mis jätab tavapärasel kasutamisel 20% SONA võimsusest reservi. Kui Sona surutakse vastu keha kõvemini ja mootor hakkab võimsust kaotama, siis vallandatakse see 20% reservis olevast võimsusest, et stimulatsiooni intensiivsus ei väheneks.

Mõistust viivad lained.

Sona Cruise on helilainetel töötav kliitoristimulaator. See tähendab, et see ei tugine vibratsioonidel nagu tavapärased sekslelud. See kasutab helilaineid ja impulsse kliitori kogu ulatuses stiuleerimiseks - mitte ainult välist osa, mida saad näha ja katsuda.

Tähelepanu, valmis olla, START!

Sona Cruise pakub kaheksat erinevat ja intensiivset režiimi.Just nii leiate endale meelepärased võnked!. Seade on kujundatud nii, et nupud on asetatud lihtsalt, et saaksid kasutada seda kasvõi silmad kinni. Nagu sa ka seda teed!

Saa märjaks!

Sona Cruise 100% veekindel.Tänu millele on seda ülimalt  lihtne puhastada. Ideaalne kaaslane vannis, duššiall või mullivannis.

Vaikus on kuld!

Kuna SONA CRUISE ei ole tavapärane mõnutoode, siis ei kõla see ka selle moodi. See on vaikne ja tagasihoidlik - perfektne inimestele, kes hindavad diskreetsust.
Ja enam - See on USB abil laetav. Seega saad selle kaasa võtta kuhu iganes.Tunnike laadimist annab sulle tunnike mõnu!

Ergonoomiline disain!

Sona Cruise on ergonoomilise disainiga, seega mahub täpselt sinu pihku ja diskreetselt käekotti.

 

Komplekti kuulub:
Sona Cruise
USB laadija
Satiinist hoiukott
Garantii registreerimis kaart
Detailne kasutusjuhend.

Write Your Own Review
Arvustatav toode:Lelo Sona™ Cruise
More from LELO