Ostukorv - Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6616988 (E-L 10-20)

LELO - TIANI 24K GOLD LUKSUSLIK PAARIDE VIBRAATOR, Sekslelud, Lelo tooted, Sex Shop, Sekslelud meestele, Kingid naisele

LELO - TIANI 24K GOLD LUKSUSLIK PAARIDE VIBRAATOR

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

SKU: lelo tiani 24k

299,00 €

Sukeldu ekstaasi koos 24K kullaga kaunistatud TIANI'ga. Armatsedes kannab naine seda auhindu võitnud disaintoodet mida ümbritseb 24 karaadisest kullast ring. See on kõige luksuslikum puldiga kontrollitav paaridele mõeldud vibraator maailmas.


Sellel tootel on 8 stimulatsiooni funktsiooni - kaks eraldi kontrollitavat mootorit, üks sisemiseks ja teine välimiseks stimulatsiooniks.


TIANI pakub luksuslikku naudingut.


Detailid

Lelo Tiani 3 on uus ja parandatud versioon LELO algsest Red Dot auhindu võitnud paaride vibraatorist, mida naised vahekorra ajal kannavad.
Võrreldes eelkäijatega on Tiani 3 veelgi võimsama mootoriga, mis vibreerib 8 erinevas rütmis. Uuel mudelil on üks saba, mis on ka Tiani 2-l, et pakkuda intensiivsemat G-punkti stuimulatsiooni. Stimuleerib naist korraga nii seespidiselt kui ka välispidiselt, pakkudes mõnuaistinguid ka mehele, kelle peenis tihedalt vastu vibraatorit puutub. 
Vibraator ei vaja töötamise ajal ei juhtmeid ega käsi, elimineerides vähimagi segaja, mis rikuks kahe inimese vahelist intiimset tegevust. Sobitub suurepäraselt naise
anatoomiaga ja on nahasõbralikust materjalist. Uue versiooni juhtimispult töötab kuni 12 meetri kauguselt. Unikaalse lisandina vibreerib ka juhtimispult samas rütmis vibraatoriga, tänu SenseMotion tehnoloogiale, mis annab partnerile parema võimaluse oma kallima mõnunaudinguid kontrollida. Kalluta vaid pisut pulti ja vibratsiooni rezhiim muutub. 8 vibratsiooni taset, mille võimsust on suurendatud 2 korda võrreldes vana mudeliga. Vibratsioone on võimalik juhtida ka ilma puldita!
 
Absoluutselt veekindel ja vaikne mootor.
Ei vaja patareisid, vaid on vooluvõrgust laetav.
Peale 2 tunnist laadimist võimaldab kuni 2 tundi kasutamisaega, olles kasutusvalmis kuni 90 päeva ilma laadimiseta.
Valmistatud allergiavabast ja nahasõbralikust materjalist. 
 
Kogupikkus 8,4 cm, pea läbimõõt 3,2 cm, kaalub kõigest 32 grammi.
Pakendatud elegantsesse kinkekarpi. Kõrge kvaliteet! Juhtimispult töötab 2 AAA patareiga. 
 

Tahad kohe?
Tule ja osta Maardu Hotlipsist
Vana-Narva mnt. 22