Lelo Tiani 3 – Vibraator paaridele

SKU
LTiani3

Lelo Tiani 3 on uus ja parandatud versioon LELO algsest Red Dot auhindu võitnud paaride vibraatorist, mida naised vahekorra ajal kannavad.
Võrreldes eelkäijatega on Tiani 3 veelgi võimsama mootoriga, mis vibreerib 8 erinevas rùtmis. Uuel mudelil on ùks saba, mis on ka Tiani 2-l, et pakkuda intensiivsemat G-punkti stuimulatsiooni. Stimuleerib naist korraga nii seespidiselt kui ka välispidiselt, pakkudes mõnuaistinguid ka mehele, kelle peenis tihedalt vastu vibraatorit puutub. 
Vibraator ei vaja töötamise ajal ei juhtmeid ega käsi, elimineerides vähimagi segaja, mis rikuks kahe inimese vahelist intiimset tegevust. Sobitub suurepäraselt naise anatoomiaga ja on nahasõbralikust materjalist.
Uue versiooni juhtimispult töötab kuni 12 meetri kauguselt. Unikaalse lisandina vibreerib ka juhtimispult samas rùtmis vibraatoriga, tänu SenseMotion tehnoloogiale, mis annab partnerile parema võimaluse oma kallima mõnunaudinguid kontrollida. Kalluta vaid pisut pulti ja vibratsiooni rezhiim muutub. 8 vibratsiooni taset, mille võimsust on suurendatud 2 korda võrreldes vana mudeliga. Vibratsioone on võimalik juhtida ka ilma puldita! 

149,00 €
Laos

Absoluutselt veekindel ja vaikne mootor.
Ei vaja patareisid, vaid on vooluvõrgust laetav.
Peale 2 tunnist laadimist võimaldab kuni 2 tundi kasutamisaega, olles kasutusvalmis kuni 90 päeva ilma laadimiseta.
Valmistatud allergiavabast ja nahasõbralikust materjalist.  
Kogupikkus 8,4 cm, pea läbimõõt 3,2 cm, kaalub kõigest 32 grammi.
Pakendatud elegantsesse kinkekarpi. Kõrge kvaliteet! Juhtimispult töötab 2 AAA patareiga.  

Lisainfo
BrändLELO
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Lelo Tiani 3 – Vibraator paaridele
Rohkem LELO toodet