Kingad

Kõrged kontsad on kingad, millele naistel on kõige raskem vastu panna ja mida meestel on kõrgete kontsade samme kuuldes väga raske eirata.

Kõrged kontsad võivad olla ka kõige sobivamad jalatsid, kui soovite välja näha enesekindlam ja meeldejäävam. Erinevate kontsadisainidega kingi saab tööl kasutada iga päev või olulisemate sündmuste tähistamiseks. Soovitame Teil välja valida mitu erinevat paari kontsakingi, mida võiksite kanda tavapäeval või erilistel pühadel. Hotlipsi valikus näete hulgihinnaga põhjalikku valikut kõrgetest kontsadest, mis võimaldavad Teil leida oma lemmikud ja need endale mugavalt koju tellida.

Moodsate naiste stiletosid ja oradega kontsakingi on umbes 100 erinevat mudelit. Naiste kingad ja kõrged kontsad on koguaeg populaarsed, aga eriti siis, kui neid portreeritakse meedias ja moes.

Paljastava varbaosaga naiste kingad - kõrged kontsad - platvormkingad

Paljastavad varbaosaga kingad tähendavad seksuaalvalikus alati kõrgeid kontsasid, kus varvas või varbad on katmata ja vähemalt suur varvas on nähtaval kohal. Need on sooja ilmaga igapäevaseks kasutamiseks väga stiilsed jalatsid.

Varbaid paljastavad kingad asuvad kinniste kingade ja sandaalide valikute vahel. Sellist tüüpi jalanõusid valitakse tavaliselt soojal aastaajal või teatud festivalideks/üritusteks, mis toimuvad erinevatel aastaaegadel. Lisaks ei survesta otsast avatud kingadisaniga jalanõud varbaid, nagu mõned tavalised kinnise varbaosaga jalatsid. Seetõttu on neid kingi lihtsam jalga sobitada ja jalal on hõlpsam nendega kohaneda.

12 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas

12 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas