Ostrovit MgZb ultra Limited edition 120tabs

SKU
Ostrovit MgZb ultra Limited edition 120tabs

OstroVit MgZB ULTRA on toidulisand, mis sisaldab magneesiumi, tsinki ja vitamiini B6. Magneesium ja tsink meie preparaadis pärinevad tsitraatidest ja laktaatidest, mis tagab kõrge biosaadavuse.

Sisaldab pakendis 40 portsjonit
30 tabletti tasuta!

1 portsion ehk 3 tbl sisaldab:
Magneesium: 375 mg (100% )
- 2625 mg magneesiumtsitraat
Tsink: 15 mg (150% )
- 66 mg tsinklüsaati
Vitamiin B6 2 mg (143% )

Sööge 1 portsjon (3 tabletti) iga päev enne magamaminekut.

Preparaadis sisalduv magneesium aitab lihaseid korralikult toimida ja säilitada elektrolüütide tasakaalu ning aitab säilitada terved luud ja hambad. Magneesium ja B6-vitamiin aitavad kaasa õige ainevahetuse säilitamisele ja aitavad kaasa närvisüsteemi nõuetekohasele toimimisele. Lisaks aitavad need koostisosad vähendada kurnatust ja väsimust ning aitavad säilitada normaalseid psühholoogilisi funktsioone.

OstroVit MgZB ULTRA-s leiduv tsink aitab säilitada õige happe-aluse tasakaalu ja aitab säilitada terved juuksed, nahk ja küüned. Lisaks aitab tsink kaasa rasvhapete ja A-vitamiini normaalse metabolismi säilitamisele. Tsink ja vitamiin B6 aitavad immuunsüsteemi korralikult toimida.

Vitamiin B6 aitab kaasa tsüsteiini õigele sünteesile ja homotsüsteiini õige metabolismi säilitamisele. Vitamiin B6 aitab kaasa normaalse valgu ja glükogeeni metabolismi säilitamisele ning aitab kaasa hormonaalse aktiivsuse reguleerimisele.
Isand on mõeldud täiskasvanutele, kes on füüsiliselt aktiivsed, eriti sportlased. Toodet soovitatakse kasutada suurema koormusega perioodidel.

Tegemist on toidulisandiga.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.
Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.
Maaletooja: Relika OÜ, , tel 6616988 www.hcgym.eu

Soodushind 9,52 € Tavahind 11,90 €
Laos
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Ostrovit MgZb ultra Limited edition 120tabs