PDX Extreme Roto-Bator taaslaetav masturbaator, suu

SKU
RD294

Kogege võrratut naudingut PDX Extreme taaslaetava Roto-Bator Mouthiga, teie ülim kaaslane sooloseiklusteks või noorendavateks keskealisteks suheteks. Koos
oma uuendusliku disaini ja tipptasemel funktsioonidega ei ole see seade ainult masturbaator - see on  teekond uutesse ekstaasi valdkondadesse.

Põhijooned:

  • 9 ekstaatilise pöörlemise režiimi: nautige üheksa erineva aistingutega pöörlemisseaded, millest igaüks on loodud viima teid õndsuse kõrgustesse.
  • Realistlik suu avamine: elutruu suu funktsioon tagab kaasahaaravuse, pakkudes päriseluliste kohtumiste soojust ja intiimsust.
  • Suunatud pööramise juhtimine: muutke pöörlemist ühe nupuvajutusega varruka suunas, võimaldades teha mitmekesiseid ja meelt paisuvaid massaaže iga teie soovi järgi.
  • Tekstuuriga varrukas: sukelduge sügavale naudingulainetesse voodriga varruka abil, stimuleerivad tekstuurid, mis on valmis teid ümbritsema ja paitama kõigis kohtades.
  • Valgustatud mustrid: igal režiimil on oma ainulaadne valgusmustri värvid, mis täiustavad visuaalset kogemust ja loovad seansile meeleolu.
  • USB-laetav: unustage akud - kaasasoleva USB-kaabliga, on alati valmis.
129,90 €
Laos

Kasutusideed:

  • Sooloõhtud kõrgendatud: muutke oma sooloseansid luksuslikuks maiuspalaks, avastades seadme, et leida teie jaoks täiuslik sobivus.
  • Värskendavad keskealised suhted: tooge oma intiimsusse uus mõõde. Paarid saavad seadet koos uurida, leides uusi viise üksteise rõõmustamiseks ja oma soove avatumalt edasi andmiseks.
  • Eelmängu vürtsitamine: kasutage Roto-Bator Mouth'i eelmängu ahvatleva lisandina, loob kirgi ja tihedama emotsionaalse sideme ööks.
  • Avastage uusi naudinguid: ideaalne neile, kes soovivad avastada uusi aistinguid ja tehnikaid, see seade pakub turvalist ja virgutavat viisi seksuaalelu laiendamiseks.

Eemaldatava ümbrise abil saate hõlpsalt oma seadme hügieeni hoida, tagades iga kasutuskogemuse sama värske kui esimene. Täispikkusega 24,1 cm ja sisestussügavusega 14,5 cm, see on valmistatud esmaklassilistest materjalidest (ABS, TPR, metall), mis tagab vastupidavuse ja ohutuse.
Võtke omaks naudingute tulevik PDX Extreme taaslaetava Roto-Bator Mouthiga, teie värav uute kogemuste ja sügavamate ühenduste poole. Sõltumata sellest, kas lendate üksi või koos partneriga, valmistuge seikluseks, mis määratleb rahulolu uuesti.

Lisainfo
BrändPipedream
Write Your Own Review
Arvustatav toode:PDX Extreme Roto-Bator taaslaetav masturbaator, suu
Rohkem Pipedream toodet