PDX Motobaator 2

SKU
22368

Kogege ülimat käed-vabadust masturbatsiooni!

PDX Elite Moto-Bator 2 uus ja täiustatud mootor annab teile kõige intensiivsema imemise, vibratsiooni ja võimsaima kolbiga tõuke, mida olete kunagi kogenud. Imemist ja tõukejõudu saab nautida nii koos kui ka eraldi! PDX Elite Moto-Bator 2 tõstab masturbeerimise kõrgemale, sest ülitugev laetav mootor annab võimsust aktiivsele vibratsioonile, imemisele ja intensiivsele kolbiga tõukamisele, mis tagab ülima strokija kogemuse! See võrratu naudingukombinatsioon loob täiusliku tormi, mis võimaldab täiustatud sooloseksi seansse, mida saab kohandada vastavalt teie isiklikule meeleolule - vibratsiooni, imemist ja tõukejõudu saab nautida nii koos kui ka eraldi!

Ole valmis plahvatuslikuks käeteta vibreerimiseks, imemiseks ja tõukamiseks, mis kõik ümbritsevad sinu peenist korraga. Laetav mootor pakub võimsat jõudlust 3 režiimi tugeva, püsiva vaakumimemisega, 2 intensiivset tõuke kiirust ja 5 stimuleerivat vibratsioonimustrit.

 

Kui soovite, kasutage koos selle tootega veepõhist kreemi nagu Moist. Kiirjuhend: Stimuleeriv vibratsioon - Stimuleeriva vibratsiooni käivitamiseks vajutage nuppu (V). Vajutades (V) lülitatakse läbi kõik 5 vibratsioonirežiimi. Väljalülitamiseks vajutage ja hoidke nuppu (V) 3 sekundit all. Käsivaba tõukamine - Vajutage nuppu (T), et käivitada käsivaba tõukamine. Vajutades (T) vahelduvad kõrge ja madala tõuke kiiruse vahel. Väljalülitamiseks vajutage ja hoidke nuppu (T) 3 sekundit all. Võimas imemine - vajutage nuppu (S), et alustada imemist.

Vajutage nuppu (S), et läbida 3 imemisrežiimi. Vajutage ja hoidke nuppu (S) 3 sekundit all, et lülitada seade välja. Kiirlahendus - vajutage alumist (R) nuppu, et imemine kohe välja lülitada, või vajutage (R) nuppu impulssi lisastiimulatsiooni saamiseks.

Soodushind 139,00 € Tavahind 150,90 €
Laos
Lisainfo
BrändPipedream
Kaal0.000000
Write Your Own Review
Arvustatav toode:PDX Motobaator 2
Rohkem Pipedream toodet