PDX Ultimate Milker masturbaator

SKU
22370

Tutvustame esmakordselt milker-masturbatsioonitehnoloogiat, mis on mõeldud teie peenise täielikuks ümbritsemiseks pigistava, pöörleva stimulatsiooniga, et saavutada ülim eneseväljakutse kogemus!

Läbipaistev aken võimaldab teil jälgida tegevust, kui teie meheau iga cm rahuldatakse. Sisemine mitmekordse soonikuga TPE  on vooderdatud uskumatult rahuldust pakkuvate tekstuuridega, et suurendada pöörlemisrõõmu, ning sellel on suletud ots, et veelgi intensiivistada loomulikku imemist. Täielikult automatiseeritud pöörleva masturbeerimise nautimiseks vajutage lihtsalt nuppu, et käivitada aktiivne rahuldusvõimalus. Seksikas, hingeldav virisemine võib aktiveerida ka intensiivsemaks erootiliseks erutuseks! Avastage oma võimalusi! Reguleeritava, lukustuva iminapaga tugevat väliskesta saab seadistada oma eelistatud käed-vabadusse asendisse või eemaldada sisemise TPE-sisu käepäraseks  nautimiseks. Rotatsioonilise masturbaatori masturbeerimistehnoloogia - Täiustatud tehnoloogia võimaldab ülimalt spiraalset stimuleerimist. Isikupärastage oma võimsust - Avastage 10 pöörlemisfunktsiooni ja 5 aktiivset kiiruse taset. 

Suurendage oma masturbeerimiselamust hingestatud naudinguhõnguga TASUTA kaasasolevate kõrvaklappide kaudu.

Soojeneb meeldivalt teie kehatemperatuurini

USB-laetav - Valmis, kui oled ise valmis! Lihtsalt ja mugavalt laetav kaasasoleva laadimisjuhtmega, pakkudes tundide kaupa naudingut. 

Kasutusjuhend: ON/OFF - Vajutage toitenuppu 3 sekundit, et käivitada toide. Väljalülitamiseks vajutage ja hoidke toitenuppu 3 sekundit all.

 

Soodushind 156,90 € Tavahind 205,90 €
Laos
Lisainfo
BrändPipedream
Kaal0.000000
Write Your Own Review
Arvustatav toode:PDX Ultimate Milker masturbaator
Rohkem Pipedream toodet