Pehmed tampoonid 10tk

SKU
12201

Soft-Tampons 10TK: Sinu hügieeniline lahendus intiimseteks hetkedeks

Soft-Tampons pakuvad diskreetset ja hügieenilist kaitset intiimsete hetkede ajal. Ideaalsed kasutamiseks vahekorra ajal, saunaseansside või basseinis ujumise ajal. Need ilma nöörita tampoonid on kõrge imavusega ning dermatoloogiliselt testitud ohutuse ja mugavuse tagamiseks. Iga pakend sisaldab 10 tampooni, teie mugavuse huvides.

Koge Mugavust ja Enesekindlust: Soft-Tampons tagavad diskreetse ja usaldusväärse kaitse intiimsetes kohtumistes, andes sulle enesekindluse nautida hetke täielikult ilma muretsemata.

Mitmekülgne Kasutamine: Olgu tegemist intiimsete hetkedega, saunaseansi nautimisega või basseinis ujumisega, Soft-Tampons pakuvad hügieenilist kaitset kõikjal, kuhu lähed.

Kõrge Imavusega: Mõeldud maksimaalseks imavuseks hoiavad Soft-Tampons sind tundma end värskena ja kuivana, isegi raskete päevade ajal.

Dermatoloogiliselt Testitud: Ole kindel, et Soft-Tampons on läbinud dermatoloogilised testid, tagamaks ohutuse ja mugavuse sinu õrna naha jaoks.

Valmistatud Saksamaal: Usalda Soft-Tamponsi kvaliteeti ja käsitööd, uhkelt valmistatud Saksamaal kõrgeimate hügieeni- ja usaldusväärsusstandardite järgi.

Soodushind 17,91 € Tavahind 19,90 €
Laos

Kasutusideed ja eelised:

  1. Suurenenud Lähedus: Soft-Tamponid võimaldavad paaridel nautida intiimseid hetki katkestusteta, suurendades lähedust ja intiimsust.
  2. Vabadus Avastamiseks: Täiskasvanud, kes otsivad midagi uut, saavad julgelt uurida intiimseid kohtumisi, teades, et neil on Soft-Tamponitega diskreetne kaitse.
  3. Vürtsitage Oma Suhet: Keskeas olevad paarid, kes soovivad oma suhet värskendada, saavad tuua sisse Soft-Tamponid, et lisada voodis põnevust ja spontaansust.
  4. Reisimiseks Sobiv: Soft-Tamponid on kompaktsed ja diskreetsed, muutes need ideaalseks reisimiseks. Olgu see siis romantiline puhkus või rannapuhkus, naudi muretut intiimsust kõikjal, kuhu lähed.
  5. Hügieeniline Kaitse: Soft-Tamponid tagavad hügieenilise kaitse intiimsete tegevuste ajal, tagades, et mõlemad partnerid saavad hetkest rahulikult ja muretult nautida ilma määrdumise või ebamugavuseta.

Tõstke oma intiimseid kogemusi Soft-Tamponitega ja herkige muretut intiimsuse rõõmu uuesti.

Lisainfo
BrändJOY Division
Pakendi suurus10 tk
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Pehmed tampoonid 10tk
Rohkem JOY Division toodet