Satisfyer Plug-ilicious anaaltapp 1

SKU
4061504003221

Pistiku sügavat vibratsiooni juhivad 2 mootorit, mida saab rakenduse kaudu inutitatiivselt juhtida. Plug-ilicious 1 avaldab teile muljet ka oma pehme silikoonpinnaga, koonilise kuju ja turvalise laia alusega. Ühildub tasuta appiga ...

Nautige võrgutavat tagakäigu stimuleerimist Satisfyer Plug-ilicious 1 abil. Anaalvibraator on valmistatud pehmest, kehasõbralikust silikoonist ja seda on lihtne sisestada - ning lai alus tagab lõbutsemise ajal turvalise püsivuse. Oma koonilise kuju ja ümarate otstega anaalvibraatorit saab kasutada nii meestele kui ka naistele. Kuna Plug-ilicious 1 on veekindel (IPX7), võib see ka duši all või vannis sinuga koos käia - ja seda saab hõlpsasti puhastada sooja vee ja pehme seebiga.
Soovitame alati kasutada meeldivaks protsessi toimimiseks veepõhist libestusvahendit. Satisfyer'i libestusaineid on saadaval erinevates versioonides ja need on ideaalne täiendus anaalmänguks.

Plug-ilicious 1 pakub ka võimalust seda uue Satisfyer Connect Appi abil rakenduse abil juhtida. Rakendus ei võimalda mitte ainult teil vaid ka teie partneril seda naudingut toovat seadet kaugjuhtida ükskõik kus maailmas interneti kaudu - saate ka luua oma vibratsiooniprogramme või siduda rakenduse oma Spotify kontoga. Võimalused on lõputud! Rakendus on saadaval Androidi, iOSi ja Apple Watchi jaoks.
Pärast nautimist saate oma Plug-ilicious 1 integreeritud patareisid laadida kaasasoleva USB-laadimiskaabli abil.

*Super tugev sügav vibratsioon *Võib kasutada ka ilma rakenduseta

*Kehasõbralik silikoon *Eesseadistatud programme saab redigeerida

*Veekindel (IPX7) *Rakendus pakub lõputut programmivalikut

*laetav Li-ion aku 

*Kergesti puhastatav *Magnetiline USB-laadimiskaabel kaasas

39,95 €
Laos
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Satisfyer Plug-ilicious anaaltapp 1