Satisfyer Plug-ilicious anaaltapp 1

SKU
4003221

Tapi sügav vibratsioon tekib kahe mootori jõul, mida saab intuitiivselt rakenduse abil juhtida. Lisaks on Plug-ilicious 1 varustatud vaimustava pehmest silikoonist pinna, koonilise kuju ning turvalise, laia otsaga.

Naudi Satisfyer Plug-ilicious 1 võrgutavat stimulatsiooni tagaukse kaudu. Anaalvibraator on valmistatud pehmest kehasõbralikust silikoonist ja seda on lihtne sisestada − kasutamise ajal tagab lai alus turvalise, andumust täis armumängu. Tänu koonjale kujule ja ümarale otsale sobib anaalvibraator nii meestele kui ka naistele. Tänu veekindlale ehitusele (IPX7) saadab Plug-ilicious 1 sind meeleldi ka duši all või vannis – lisaks saab seda hõlpsalt sooja vee ja õrna seebiga puhastada.
Tagauksemängude ajal soovitame alati kasutada veepõhist libestusgeeli. Satisfyeri libestid on saadaval eri variantidena ning täiendavad ideaalselt anaalmänge

Lisaks pakub Plug-ilicious 1 sulle Satisfyer Connecti äpi teel juhtimise võimalust. Äpiga ei saa partneri mõnumeistrit mitte ainult ükskõik millisest maailma nurgast kaugjuhtida, vaid lisaks saab luua oma vibratsiooniprogramme või siduda äpi oma Spotify kontoga. Võimalused on lõputud! Äpp on saadaval iOS-i, Androidi ja Apple Watchi jaoks.
Pärast tundidepikkust naudingut saab Plug-ilicious 1 akud kaasasoleva USB-laadimiskaabliga uuesti täis laadida.

39,95 €
Laos

Kõrgus:    43 mm
Pikkus:    135 mm
Sobib:    Meestele, Naistele
Kaal:    82.88 g
Laius:    68.5 mm
Vibratsiooniga:    Jah
Stimuleerib järgmiseid kehaosi:    anaalne
Veekindel (IPX7):    Jah
Patarei:    aku
Materjal:    ABSi plastik, Silikoon
Satisfyer Connect rakenduse ühilduvus:    Jah

Lisainfo
BrändSatisfyer
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Satisfyer Plug-ilicious anaaltapp 1
Rohkem Satisfyer toodet