Ostukorv - Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6616988 (E-L 10-20)

Pump Worx Accu-Meter Power Pump Black, Peenisepumbad

Pump Worx Accu-Meter Power Pump Black

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laost otsas

SKU: PD3272-23 Bl

69,90 €
Saavuta võimas ja ülitugev erektsioon selle proffesionaalse Accu-Meter Power Pump´ga. Pole vaja meditsiinilist sekkumist, et oma peenist oluliselt kasvatada suuremaks ilma kõrvalmõjudeta.Lihtsalt sisesta oma peenis silindrisse väga veniva manseti kaudu. EZ-käepidemega tekita vaakum ja läbi klaassilindri vaata kuidas peenis paisub. Silindril on mõõdustik, et näha oma peenise suurendamise tulemusi.Manomeetriga saad jälgida pidevalt rõhku ja saad selle rõhu kas jätta silindrisse või liiga suure surve korral alandada rõhku.Kaasas on peeniserõngas, mis asetatakse peenisejuurele peale kohe peale erektsiooni tekkimist. See aitab edasi lükata ejakulatsiooni ja hoida veri peenises, et suurendada igas mõttes naudingutLihtne lahti võtta, eemaldada voolik ja mansett ja puhastada. Soovitav kasutada spetsiaalseid Toy Clanereid ja pesta sooja veega.

Detailid

Saavuta võimas ja ülitugev erektsioon selle proffesionaalse Accu-Meter Power Pump´ga. Pole vaja meditsiinilist sekkumist, et oma peenist oluliselt kasvatada suuremaks ilma kõrvalmõjudeta.

Lihtsalt sisesta oma peenis silindrisse väga veniva manseti kaudu. EZ-käepidemega tekita vaakum ja läbi klaassilindri vaata kuidas peenis paisub. Silindril on mõõdustik, et näha oma peenise suurendamise tulemusi.

Manomeetriga saad jälgida pidevalt rõhku ja saad selle rõhu kas jätta silindrisse või liiga suure surve korral alandada rõhku.

Kaasas on peeniserõngas, mis asetatakse peenisejuurele peale kohe peale erektsiooni tekkimist. See aitab edasi lükata ejakulatsiooni ja hoida veri peenises, et suurendada igas mõttes naudingut

Lihtne lahti võtta, eemaldada voolik ja mansett ja puhastada. Soovitav kasutada spetsiaalseid Toy Clanereid ja pesta sooja veega.