Ostukorv - Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6616988 (E-L 10-20)

Pump Worx Beginner's Power Pump Blue, Peenisepumbad

Pump Worx Beginner's Power Pump Blue

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

SKU: 21190

29,90 €
See algajatele mõeldud peenisepump täidab Teie unistused, ilma et tekiks kahjulikke kõrvalmõjusid. Kasvatage oma peenist ja parandage selle verevarustust, et saavutada parem erektsioon. Spetsiaalne ventiiliga pump teeb selle võimalikuks ja tötab. Seega hoiduge odavatest mitatsioonidet.Kaasas on peeniserõngas, mis asetatakse peenisejuurele peale kohe peale erektsiooni tekkimist. See aitab edasi lükata ejakulatsiooni ja hoida veri peenises, et suurendada igas mõttes naudingut nii Teile kui Teie partnerile.Lihtne lahti võtta, eemaldada voolik ja mansett ja puhastada. Soovitav kasutada spetsiaalseid Toy Clanereid.

Detailid

See algajatele mõeldud peenisepump täidab Teie unistused, ilma et tekiks kahjulikke kõrvalmõjusid. Kasvatage oma peenist ja parandage selle verevarustust, et saavutada parem erektsioon. Spetsiaalne ventiiliga pump teeb selle võimalikuks ja tötab. Seega hoiduge odavatest mitatsioonidet.

Kaasas on peeniserõngas, mis asetatakse peenisejuurele peale kohe peale erektsiooni tekkimist. See aitab edasi lükata ejakulatsiooni ja hoida veri peenises, et suurendada igas mõttes naudingut nii Teile kui Teie partnerile.

Lihtne lahti võtta, eemaldada voolik ja mansett ja puhastada. Soovitav kasutada spetsiaalseid Toy Clanereid.