Ostukorv - Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6616988 (E-L 10-20)

Pump Worx Deluxe Vibrating Power Pump Black, Peenisepumbad

Pump Worx Deluxe Vibrating Power Pump Black

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

SKU: 21199

69,90 €
See The Deluxe Vibrating Pump lisab Teie riistale suurust ja jämedust, ilma kõrvalmõjudeta. EZ-käepidemega pump tekitab eriti mugava ja kerge käsitlemise ja tugeva vaakumi, et tunda koheselt megavõimast erektsiooni. Silinder on klaasist, et näeksite oma peenist paisumas. Tootel on ka vibreeriv režiim, et lisada naudingut. Ära kasuta odavaid stimulatsioone, sest need ei anna tulemusi!Kaasas on peeniserõngas, mis asetatakse peenisejuurele peale kohe peale erektsiooni tekkimist. See aitab edasi lükata ejakulatsiooni ja hoida veri peenises, et suurendada igas mõttes naudingutLihtne lahti võtta, eemaldada voolik ja mansett ja puhastada. Soovitav kasutada spetsiaalseid Toy Clanereid ja pesta sooja veega.

Detailid

See The Deluxe Vibrating Pump lisab Teie riistale suurust ja jämedust, ilma kõrvalmõjudeta. EZ-käepidemega pump tekitab eriti mugava ja kerge käsitlemise ja tugeva vaakumi, et tunda koheselt megavõimast erektsiooni. Silinder on klaasist, et näeksite oma peenist paisumas. Tootel on ka vibreeriv režiim, et lisada naudingut. Ära kasuta odavaid stimulatsioone, sest need ei anna tulemusi!

Kaasas on peeniserõngas, mis asetatakse peenisejuurele peale kohe peale erektsiooni tekkimist. See aitab edasi lükata ejakulatsiooni ja hoida veri peenises, et suurendada igas mõttes naudingut

Lihtne lahti võtta, eemaldada voolik ja mansett ja puhastada. Soovitav kasutada spetsiaalseid Toy Clanereid ja pesta sooja veega.