Satisfyer CLIMAX+ soojendav

SKU
4001654

*Sobib igale soole
*Eesnäärme sensuaalne stimulatsioon
*Kehasõbralik silikoon
*Veekindel (IPX7) disain
*Saab kasutada ka ilma rakenduseta
*Sosina režiim
*Liitiumioon aku
*Kaasas magnetiline USB laadimiskaabel
*Lihtne puhastada

Soodushind 31,96 € Tavahind 49,90 €
Laos

Nautige oma tundlike punktide topeltstimuleerimist rakendusega Satisfyer Heat Climax+! Anaalvibraator on varustatud kahe mootoriga. Sisseehitatud soojendusfunktsioon kuni 39 kraadini annab täiesti realistliku kogemuse. Lisaks stimuleerib tekkiv soojus vereringet.
Kumera, ergonoomilise kujuga Heat Climax+ on ideaalne eesnäärme massaažiks. Samal ajal mõjub selle sile ja ümar ots otse teie tundlikule punktile. Heat Climaxiga saad hellitada ka oma G-punkti ja kliitorit, sest seda unisex vibraatorit saavad kasutada igast soost inimesed. Ärge unustage vibraatorit põhjalikult puhastada ja desinfitseerida, kui soovite seda pärast anaalset stimulatsiooni vaginaalselt kasutada.Kahtteist eelseadistatud Satisfyer Heat Climax+ programmi saab intuitiivselt juhtida, kasutades seadme käepidemel asuvat juhtpaneeli. Tänu praktilisele rõngakujulisele hoidikule on teil alati kõik kontrolli all. Soojendusega vibraatorit saab juhtida ka tasuta rakenduse Satisfyer Connect abil. See on saadaval iOS-i ja Androidi jaoks. 
Kehasõbralikust silikoonist valmistatud Satisfyer Heat Climax+ on eriti hügieeniline ja nahale õrn.Saab laadida kaasasoleva USB-kaabli abil.

Write Your Own Review
Arvustatav toode:Satisfyer CLIMAX+ soojendav
More from Satisfyer