SATISFYER LITTLE SECRET- KANTAV PÜKSIVIBRAATOR

SKU
sfLtlv

Kas teadsid, et ennast võib rahuldada igal ajal? Tänu puldile on võimalik teha ükskõik mis tegevust nii, et minivibraator on püksis, samalajal kui  teie juhite puldiga saadavaid naudinguid.  Aga oota, see muutub veelgi lihtsamaks... kasuta Satisfyer Connecti, meie uut innovaatilist rakendust ja selle rohkeid funktsioonie. Telefon on surnud? Ei leia kaugjuhtimispulti? Pole probleemi! Seadmel on ühe puudutusega nupp, mis võimaldab teil juhtida vibratsiooni otse seadmest.

Ülipehmest silikoonist kõrgendatud keha ja suure pinnaga Satisfyer Little Secret pakub mõnusat üldist kliitori stimuleerimist. See mahlakas püksivibra on varustatud magnetiga, et see püsiks alati ideaalses kohas. Kohtinguõhtu läks just palju põnevamaks!

Jätkate oma kohtingut kümblustünnis? Nüüd ei saa teid enam takistada... Satisfyer Little Secret on veekindel, IPX7 klassifikatsiooniga. 

Uus Satisfyer Connect App on saadaval kõikidele operatsioonisüsteemidele - nii Androidile kui ka iOSile, sealhulgas Apple Watchile. See on tasuta ja üllatab sind iga kuu uuesti oma põnevate funktsioonidega.
Rakendus ühendub Bluetoothi või interneti kaudu ja juhib teie kliitorvibraatorit hingematvate vibratsioonikombinatsioonidega. See töötab kaugjuhtimispuldina ja võib kasutada teie mobiiltelefoni mikrofoni, et muuta ümbritsev müra vibratsiooniks või edastada terved Spotify playlistid oma kliitorile hingematvate rütmidega.

Rakendus vastab Saksamaa ja Euroopa andmekaitse seaduste rangetele nõuetele. See tähendab, et ainult teil on rakendusele juurdepääs ja saate ennast häirimatult rahuldada.

49,90 €
Laost otsas
Write Your Own Review
Arvustatav toode:SATISFYER LITTLE SECRET- KANTAV PÜKSIVIBRAATOR
More from Satisfyer