SATISFYER PRO 2 Kliitoristimulaator

SKU
9015030

Eesti soodsaim hind.


Intensiivsete naudingulainetega ja kõditava pulsatsiooniga Satisfyer Pro 2 pakub teile erutavat puutevaba kliitoristimulatsiooni.

Satisfyer Pro 2 on just see, mida naised soovivad. Oma ovaalse peaga, innovatiivse vaakum-tehnoloogiaga ja puutevaba massaažieffektiga tagab see lelu Teile enneolematu naudingu.

Leidke pehme ja mugava otsikuga sobiv koht kliitoril, kus tunnete naudingulaineid kõige intensiivsemalt. Jätke seadeldis valitud kohale - seadet ei ole vaja liigutada edasi tagasi, sest see teeb kogu töö Teie eest!

Kasutades lisaks veebaasil libestit, nt Waterglide'i, saate kasutada kõige võimsamaid režiime.

Toode on laetav, kerge kasutada ning juhtmevaba - lihtsalt geniaalne!

Tootja lubab mitmeid intensiivseid orgasme minutite jooksul. Toode on veekindel, ning seda võib vabalt kasutada duši all või vannis olles kogedes uusi elamusi.

Kasutades Satisfyer 2-e vee all, võimenduvad seade poolt tekitatud impulsid vee mõjul enamgi ja kogetud naudingut on võimatu sõnadesse panna.

Satisfyer Pro 2 võlab oma kasutajaid ka väga vaikse mootoriga. Toode on 100% hügieeniline ja ohutu kasutada. Silikoonpea on lihtsasti eemaldatav ja puhastatav.

Satisfyer Pro 2 pakub 11 erinevat programmi ja on laetav kaasasoleva magnet USB laadijaga. Oma kuju ja moodsa disaini pärast võib lugeda Satisfyer Pro 2'te moodsaks tänapäeva elustiili tooteks.

Omadused:

- Puutevaba kliitori stimulatsioon
- Rõhulaine stimulatsioon
- Magnetiline USB laadija
- Lihtne puhastada
- Veekindel
- Meditsiinilisest silikoonist
- 11 programmi

Tehnilised näitajad:
Materjal silikoon, ABS, PCB
Aku: Lithium-Ion 450mAh
Laadimisaeg ca 4 tundi (5V)
Kasutusaeg ca 2 tundi


Pikkus: 16.5cm
Laius: 5cm

Soodushind 25,83 € Tavahind 36,90 €
Laos
Write Your Own Review
Arvustatav toode:SATISFYER PRO 2 Kliitoristimulaator
More from Satisfyer