Satisfyer Pro 3+, kliitorivibraator

SKU
9016532

Satiini sile ja luksuslik silikoonpind kujutab endast kvaliteeti ja tõhusust.

Ja see võimas Satisfyer Pro 3 on tõesti tõeline. Patenteeritud vaakumil põhinev tehnoloogia koos tõhusa vibratsioonimootoriga muudab selle ülimaks ja väsimatu orgasmi jahimeheks. Ja see ei jää enne, kui olete täiesti rahul.

Disain muudab selle tõesti kergeks kasutada

Satisfey Pro 3 Vibratsioon on loodud selleks, et pakkuda täielikku mugavust. Selle väike nurk muudab selle hõlpsalt kasutatavaks. Samuti on teil hõlbus juurdepääs juhtnuppudele. 

Äärmiselt nauditav kombinatsioon survetest ja vibratsioonist

Teil on valida  11 erinevat liiki laineid. Lisaks võite valida vibratsiooni kümnest (10) erinevast, häirivalt nauditavast alternatiivist. Järjestikused orgasmid on uskumatult võimsad ja näivad olevat lõpmatud. Mõne meeldiva seansi ajal oleme saanud tagasisidet isegi rohkem kui kümme järjestikust orgasmi.

Nii lainekujud kui ka vibratsioon on individuaalselt reguleeritavad, nii et on olemas suuri alternatiive.

Satisfyer Pro 3 Vibratsioon on valmistatud 100% silikoonivaba kõrgekvaliteedilisest meditsiinilisest kvaliteedist. Silmalise pehme tunne, materjal on väga hügieeniline ja, mis kõige tähtsam, see on ohutu. Satisfyer Pro 3 Vibratsioon peidab ainulaadset tehnoloogiat, mida pole üheski selle komponendis kasutatud. Nii saate täielikult veenduda selle esimese klassi kvaliteedis.

Täielikult veekindel

Satisfyer Pro 3 Vibratsioon on ka täiesti veekindel. Veekindel IPX7 klass võimaldab seda kasutada duširuumis ja ka vannis. Proovige ja naudi!

Soodushind 47,90 € Tavahind 59,90 €
Laos

Kõrgus:    43 mm
Laius:    48 mm
Pikkus:    145 mm
Kaal:    113 g
Sobib:    Naistele
Rõhulainetega:    Jah
Vibratsiooniga:    Jah
Stimuleerib järgmiseid kehaosi:    Kliitor
Veekindel (IPX7):    Jah
Patarei:    aku
Materjal:    ABSi plastik, Silikoon

Lisainfo
BrändSatisfyer
VärvMust
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Satisfyer Pro 3+, kliitorivibraator