SATISFYER PRO 4 COUPLES (PAARIDELE)

SKU
9015498

Pro 4 Couples toob Satisfyeri õhuimpulsitehnoloogia paaride armusuhtesse: kui seda seksi ajal kanda, stimuleerib see kliitorit rõhulainetega, samas saavad mõlemad partnerid nautida sisestatava silikoonkorpuse vibratsioone, mis on mõeldud G-punkti orgasmiks. Satisfyer Pro 4 Couples on tõeline mõnugigant naisele ja mehele. Tänu ühisele stimulatsioonile naudite oma armumängu veel intensiivsemalt ning toote magamistuppa rikkaliku vahelduse. Paarivibraator toimib nii: Kitsam haru viiakse armumängu ajal tuppe, kus see paneb 10 intensiivse vibratsiooniastmega mõnurohke aluse erutavatele hetkedele koos. Ka mees viib peenise tuppe ning naudib intensiivsemat tihedust kombinatsioonis erutavate vibratsioonidega. Ka naist rõõmustab suurem tihedus – nimelt avaldab see mängukaaslane G-punktile erutavat survet. Kliitorit stimuleeritakse väljaspool oleva osa abil jõuliste survelainetega, tekitades nii maksimaalse naudingu. See kliitorivibraator toob teile kirglikke stimulatsioonihetki ja enneolematult hingetuks võtvaid orgasme.
Satisfyer Pro 4 Couples pole oma mõnutegemise tehnika poolest mitte ainult ainulaadne, vaid pakub ka palju muid eeliseid. Juhtelement võimaldab valida vibratsiooni ja survelainete intensiivsust eraldi ning luua seeläbi hulga erinevaid kombinatsioone – vahelduse toomine armuellu pole olnud kunagi nii lihtne. Selle mõnutegija sosinvaiksed mootorid tagavad segamatu naudingu.

Ka ühiste kõrghetkede nautimiseks koha valimisel ei seata teie loovusele piire, sest Pro 4 Couples on veekindel (IPX7) ja saadab teid heameelega ka romantilises mullivannis või duši all. Pärast kasutamist saab selle hõlpsalt leige vee, seebi ja desinfitseeriva eripuhastusvahendiga puhtaks. Kui Satisfyer Pro 4 Couples jõud ühel hetkel raugeb, saate selle kaasasoleva USB-magnetkaabliga lihtsalt ja keskkonnasäästlikult täis laadida ja uuesti kasutusele võtta.

Soodushind 59,90 € Tavahind 69,90 €
Laos

Värvus:   Valge
Sobib:    Naistele, Paaridele
Rõhulainetega:    Jah
Pikkus:    117.6 mm
Laius:    38.3 mm
Kõrgus:    97.3 mm
Vibratsiooniga:    Jah
Stimulatsioon:    Kliitor, Vagiina
Veekindel (IPX7):    Jah
Patarei:    aku
Materjal:    ABSi plastik, Silikoon

Lisainfo
BrändSatisfyer
VärvValge
Write Your Own Review
Arvustatav toode:SATISFYER PRO 4 COUPLES (PAARIDELE)
Rohkem Satisfyer toodet