SATISFYER TEASER SÕRMVIBRAATOR, kollane

SKU
4004082
Kerge puhastada Super-tugev, sügav vibratsioon
12 vibratsiooni programmi Kehasõbralik silikoon
Veekindel (IPX7) Vaikne mootor
Taaslaetavad Li-ion patareid Magnetiga USB laadija kaasas
 

 

EROOTILISED SEIKLUSED SATISFYER TEASERIGA

Satisfyer Teaser on ideaalne kaaslane uudishimulikele inimestele. Selle mitmekülgsus pakub nii algajatele kui ka kogenud naudinguotsijatele alati uusi avastamisvõimalusi. Praktilise rihma abil saab sõrmevibraatori hõlpsasti käele tõmmata. Kasutades seda enda keha peal, on võimalused lõputud: Kasutage seda kliitori stimuleerimiseks või teiste erogeensete tsoonide, näiteks nibude või pärasoole stimuleerimiseks. See töötab suurepäraselt nii soolomängus kui ka koos partneriga.
Hoolimata oma pisikesest suurusest on see tõeline jõujaam: See on maskeeritud süütuks sõrmevibraatoriks, kuid paneb teie keha kiiresti liikuma 12 intensiivsete, sügavate ja võimsate vibratsioonidega.

SATISFYER TEASER: VEEKINDEL SÕRMEVIBRAATOR, MIS ON VALMISTATUD ÕRNAST SILIKOONIST.

Meditsiinilise kvaliteediga silikoon, millest Satisfyer Teaser on valmistatud, pakub sensatsioonilist stimulatsiooni, samal ajal kui selle vibratsioonirütmid varieeruvad õrnast kuni võimsalt intensiivseteni. Sõrmevibraator on loomulikult veekindel (IPX7), nii et seda saab kasutada duši all või vannis - seda on ka lihtne puhastada. Erinevalt enamikust teistest sõrmevibraatoritest ja algtasemel toodetest on Satisfyer Teaser varustatud integreeritud patareidega, mida saab laadida kaasasoleva USB-laadimiskaabli abil.

29,95 €
Laos
Write Your Own Review
Arvustatav toode:SATISFYER TEASER SÕRMVIBRAATOR, kollane