Satisfyer Vulva Lover 2 KLIITORI STIMULAATOR

SKU
4018638

Elegantse disainiga Satisfyer La Vulva 2 stimuleerib klitorit tänu ümarale kontaktpinnale, mis on valmistatud kehasõbralikust silikoonist. Käepärase käepideme vibratsioon on madal, seega on seda mugav kasutada.

Satisfyer Viva La Vulva 2 pakub sensuaalseid esiletõsteid: tänu ümarale silikoonkontaktpinnale on see naha suhtes eriti õrn ja stimuleerib laialdaselt kliitorit. Tugev vibratsioon kandub otse teie kuumale kohale, samas kui käepideme vibratsioon jääb madalaks – meeldiv ja mugav kasutada.
Valige 12 vibratsioonirežiimi hulgast, mida saab juhtida ühe puutega nupuga. Tänu ümarale praktilisele käepidemele on Satisfyer Viva La Vulva 2 alati teie käes. Ühendatav vibraator pakub palju ka visuaalselt: selle elegantset disaini täiendavad dekoratiivsed kaunistused külgedel.

Kas sulle meeldib, kui sind duši all või vannis hellitatakse? Satisfyer Viva La Vulva 2 puhul pole see probleem: vibraator on veekindel (IPX7) ja ei peatu märgades kohtades. Pideva naudingu tagamiseks saab klambriga vibraatori sisseehitatud akusid laadida kaasasoleva USB-laadimiskaabli abil.

Pikkus: 119,8 mm Laius: 50,86 mm Kõrgus: 51,23 mm

Veekindel aku: aku

Materjal: ABS plastik, silikoon

Soodushind 34,90 € Tavahind 49,90 €
Laos
Lisainfo
KaubamärkSatisfyer
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Satisfyer Vulva Lover 2 KLIITORI STIMULAATOR
More from Satisfyer