Massaažiõlid ja -küünlad

Mõned kasud, mida võib saavutada suhtes kasutades massaaziõlisid:
 
Lõõgastus ja heaolu: Massaaziõlid aitavad lõõgastuda ja võivad aidata vähendada stressi ja ärevustunnet. Massaažiõlide kasutamine võib aidata partneritel lõdvestuda ja nautida koos veedetud aega.
 
Suurem intiimsus: Massaažiõlide kasutamine võib aidata suurendada intiimsust partnerite vahel. Massaažiõlid võivad aidata luua lähedustunnet ja aidata vähendada häbelikkust ja ebamugavustunnet.
 
Paremad füüsilised aistingud: Massaažiõlid võivad aidata suurendada füüsilisi aistinguid ja tundlikkust. Need võivad suurendada verevoolu ja aidata leevendada pinget lihastes, mis võib muuta puudutused eriti nauditavaks.
 
Aroomiteraapiline efekt: Mõned massaaziõlid on valmistatud looduslikest koostisosadest ja sisaldavad lõhnakomponente, mis võivad aidata luua rahulikku ja romantilist meeleolu. Aroomiteraapilised toimed võivad aidata stressi leevendada ja suurendada heaolutunnet.
 
Lõbus ja vaheldusrikas seksuaalelu: Massaaziõlid võivad aidata lisada vaheldusrikkust ja lõbu partnerite seksuaalelus. Need võivad aidata avastada uusi tundeid ja füüsilisi aistinguid, mis võivad tugevdada suhet ning muuta seksuaalelu rikastavamaks ja nauditavamaks.

Üksuseid 1-16 - 73'st

Määra kahanevas suunas
Page
lehe kohta